Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Poleć znajomym

Przyjedź na Targi Camp America w Krakowie - to już 25 stycznia (poniedziałek) 2016, godz. 12.00

Amerykańska choinka? Zobacz!

Przy okazji chcielibyśmy poinformować, że w okresie od 21 grudnia do 3 stycznia włącznie biura Camp America będą nieczynne. Na Wasze pytania zadane w tym czasie odpowiemy w drugim tygodniu stycznia. Życzymy Wam Super Świąt i jeszcze lepszego Nowego Roku! A teraz zapraszamy pod choinkę...


Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Daj więc szansę im i... sobie!


Reportaże video prosto z USA!

Zobacz, jak polscy studenci radzą sobie w roli Camp Counselors!


Camp America ponownie w Top Five!

Camp America ponownie w pierwszej piątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Walt Disney, Virgin, Hilton czy Marriott International. Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem - pozostaje starać się jeszcze bardziej!


"Teksty i filmiki z Camp Ameryki" czyli blog uczestniczki!

Ten blog skierowany jest właśnie do Ciebie - zwłaszcza, jeśli jeszcze wahasz się, czy wyjechać!


Targi to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać swojego amerykańskiego pracodawcę osobiście oraz uzyskać miejsce pracy niemalże „od ręki”.

Targi Camp America to najlepszy sposób, aby szybko zapewnić sobie miejsce pracy w USA. Jeśli nie otrzymasz "placementu" poprzez system, przyjedź na Targi i weź sprawy w swoje ręce! To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się ze swoim przyszłym pracodawcą osobiście, a jeżeli na rozmowie przypadniecie sobie do gustu, wówczas podpiszecie kontrakt na miejscu i... Twoje wakacje w USA staną się rzeczywistością!

Jak przebiegają targi?

Jeżeli chcesz wziąć udział w targach -  zarejestruj się najpierw w naszym targowym systemie rejestracyjnym. Rejestracja jest obowiązkowa, bez jej dokonania nie można wejść na teren targów. Zarejestrować się muszą wszyscy - zarówno osoby, które zgłosiły się już do programu przez system Camp America, jak i te osoby, które tego nie zrobiły. (osoby te prosimy o jak najszybsze, równoległe zgłoszenie się również przez tę stronę i wypełnienie aplikacji, która w formie wydrukowanej będzie niezbędna podczas targów).

Ze względu na duże zainteresowanie targami oraz ograniczoną liczbę pracodawców na nich obecnych nie jesteśmy w stanie zaprosić wszystkich chętnych. Dlatego też jedynie te osoby, które otrzymają od nas drogą elektroniczną zaproszenie na targi, będą mogły wejść na ich teren.

Z wydrukowanym ZAPROSZENIEM NA TARGI w ręku, przyjeżdżasz do Krakowa, w poniedziałek 25 stycznia 2016, w godz. 12.00-13.00 do Hotelu Holiday Inn Kraków City Center, który mieści się przy ulicy Wielopole 4. Po przybyciu na miejsce zgłaszasz się do specjalnego stanowiska Camp America. Czasami trzeba chwilę poczekać na swoją kolej - bądź jednak cierpliwy, gdyż każdy chce otrzymać swoją szansę na rozmowę z dyrektorem.

Po przejściu przez stanowisko powitalne, będziesz mógł udać się do sali z dyrektorami campów. Wręczymy Ci krótki informator, w którym znajdziesz przydatne informacje na temat potrzeb danego campu. Kiedy już dostaniesz szansę na rozmowę z dyrektorem wybranego campu - wszystko w Twoich rękach!  Jeśli obie strony zaakceptują siebie nawzajem, Twoja wyprawa do Stanów nabierze tempa... Jeżeli jednak rozmowa nie zakończy się sukcesem, nie poddawaj się! Zawsze możesz spróbować szczęścia przy stanowisku innego campu. Jeżeli otrzymasz miejsce, gratulujemy! Dyrektor campu podpisuje wówczas kontrakt i przekazuje potwierdzenie do Camp America, Ty zaś kierujesz się do następnego pomieszczenia, czyli...

...do "Processing Room". Tam pracownicy Camp America sprawdzą, czy wszystkim formalnościom stało się zadość oraz poinstruują Cię, co robić dalej. Z reguły sprowadza się to do dostarczenia ew. brakujących dokumentów.

To już koniec! A tak naprawdę również początek niezwykłej przygody. Wracasz do domu wiedząc, że wakacje naprawdę spędzisz w USA. Jeżeli jednak, pomimo starań, nie udało Ci się uzyskać miejsca pracy na Targach, nie zamartwiaj się! Mamy jeszcze wiele czasu, aby zaprezentować Twoje zgłoszenie dziesiątkom campów poprzez nasz elektroniczny system rekrutacyjny. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś swoje wakacje spędził tam, gdzie pragniesz. Do zobaczenia w Stanach!

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom