Camp America
Przyjedź na Targi Camp America w Warszawie po natychmiastowy placement! To już 26 lutego (poniedziałek), godz. 14.00!         *  *  *         Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Kurs ratownika wodnego American Red Cross - zgłoś się już teraz!

Przyjedź na Targi Camp America w Warszawie - to już 26 lutego (poniedziałek) 2018, godz. 14.00

Targi to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby poznać swojego amerykańskiego pracodawcę osobiście oraz uzyskać miejsce pracy niemalże "od ręki".


Reportaże video prosto z USA!

Zobacz, jak polscy studenci radzą sobie w roli Camp Counselors!


Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Daj więc szansę im i... sobie!


Camp America ponownie w Top Ten!

Camp America ponownie w pierwszej dziesiątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Hilton, Marriott International czy Thomas Cook. Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem - pozostaje starać się jeszcze bardziej!


Uwaga - promocja "Early Bird" tylko do 31 października!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1990 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, mieszkanie i wyżywienie gratis.


Spędź lato w słońcu, nad jeziorem lub na basenie i angażuj się w aktywności wodne, stając się licencjonowanym ratownikiem American Red Cross!

Wszystkie campy potrzebują ratowników! 

Dzięki uczestnictwu w naszym kursie American Red Cross (ARC) zwiększysz swoje szanse na otrzymanie miejsca pracy! Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który dodamy do Twojej aplikacji.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie?

Uczestnicząc w organizowanym przez nas kursie zdobędziesz wiele przydatnych umiejętności: pierwsza pomoc, RKO (resuscytacja krążeniowo – oddechowa), defibrylacja, jak reagować w chwili zagrożenia itd. Ponadto weźmiesz udział w symulacjach akcji ratowniczych (co najmniej jak w Baywatch! :-)) oraz nauczysz się pracy w grupie!

Wiele z tych umiejętności może Ci się przydać nie tylko na campie, ale także w życiu! Otrzymasz certyfikat, który jest honorowany w wielu krajach. Dodatkowo poznasz innych uczestników programu, z którymi jeszcze przed wyjazdem nawiążesz przyjacielskie relacje, a może nawet zaplanujecie wspólne podróże po zakończeniu pracy?
 
Jeżeli chcesz wziąć udział w kursie, zgłoś się do nas wypełniając formularz zgłoszeniowy. Zarejestrować się muszą wszyscy chętni - zarówno osoby, które zgłosiły się już do programu Camp America, jak i te osoby, które tego nie zrobiły (osoby te prosimy o jak najszybsze, równoległe zgłoszenie się również przez tę stronę). Każda osoba, która chce wziąć udział w kursie ARC, musi wybrać program Camp America Counsellor oraz pozytywnie przejść rozmowę "interview" z konsultantem.

W momencie ukończenia kursu i otrzymania miejsca pracy Twoje kieszonkowe wzrasta o 100$!

Czy muszę mieć doświadczenie w pracy ratownika, aby wziąć udział w kursie?

Odpowiedź brzmi: NIE!

Jeżeli tylko chcesz spróbować czegoś nowego albo chciałbyś/łabyś pracować jako ratownik na campie, jest to idealny kurs dla Ciebie! Aby ukończyć kurs, nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia jako ratownik. Wystarczy, że dobrze pływasz i jesteś w stanie spełnić poniższe warunki (zostaną zweryfikowane w pierwszym dniu kursu):

• kontrolując oddech, przepłyniesz około 500 metrów bez przerwy stylem klasycznym lub sportowym. Okulary pływackie dozwolone.
• utrzymasz się na wodzie przez 2 minuty bez przerw i podparcia.
• wyłowisz przedmiot z głębokości 2,5 metra. Okulary pływackie niedozwolone.
• przepłyniesz 40 metrów w przeciągu 1 minuty i 24 sekund. Okulary pływackie niedozwolone.
• przepłyniesz pod wodą 10 metrów. Okulary pływackie niedozwolone.

WAŻNE: Przed rozpoczęciem kursu ARC otrzymasz dostęp do modułu szkoleniowego on-line. Czas trwania kursu on-line to 7 godzin. Pozytywne ukończenie szkolenia on-line jest obligatoryjne. Potwierdzenie zaliczenia kursu należy przesłać mailowo na adres gs@aifs.pl na min. 2 dni przed szkoleniem w Warszawie.

W jakie aktywności będę angażować się na campie?

Aktywności wodne w zależności od campu mogą różnić się od siebie. Możesz otrzymać miejsce pracy na Campie, który ma dostęp do jeziora, plaży czy basenu. Dzięki podniesieniu swoich kwalifikacji (jako ratownik ARC) możesz być zaangażowany w takie aktywności jak: narty wodne, kajaki, windsurfing, wakeboarding, trampoliny wodne (ogromne pontony wodne), czy też zjeżdżalnie. Praca ratownika na campie to zdecydowanie najfajniejszy sposób na spędzenie lata w USA!

Nasi Instruktorzy

Nasi instruktorzy to wykwalifikowana kadra ratownicza, która spędza każde lato pracując na campie w USA! Każdy z nich ukończył kurs oraz przeszedł szkolenie na instruktora American Red Cross. Doskonale wiedzą, na czym polega praca ratownika na campie. Pomogą Ci w pełni przygotować się do pracy jako ratownik, podzielą się swoim doświadczeniem, jak również własnymi historiami z campu!

Szczegóły

Kurs odbędzie się w dniach 8-11 kwietnia 2018.

Koszt kursu wynosi 300 złotych.

W cenę wliczone jest:

• Szkolenie: kurs online, zajęcia na basenie oraz w sali wykładowej
• Zakwaterowanie w centrum Warszawy na czas trwania kursu
• Maska oraz koszulka „CA Lifeguard” 


Masz pytania związane z kursem?
Skontaktuj się z nami!

Gabriela Syndoman
tel. (22) 826-71-47


Zobacz, co robimy na kursie!

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom