Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Promocja 1596 PLN tylko do końca listopada...

...warto się więc pospieszyć, aby zapewnić sobie wakacje w jak najniższej cenie!

Cena programu zależy od wielu czynników, jednak dyktowana jest w głównej mierze przez ceny biletów lotniczych i ubezpieczeń oraz kursy walut. Te zaś, jak wiadomo, zmieniają się ostatnio w oszołamiającym tempie, raz w kierunku korzystnym dla ceny programu, po chwili zaś odwrotnie. Trudno nieraz nadążyć za tymi zmianami, jednakże program musi zapewnić swoim uczestnikom odpowiednią ochronę podczas pobytu w USA, stąd też czasami podniesienie ceny jest po prostu nieuniknione - dla dobra osób, które nam ufają i wierzą, że program posiada wystarczające zaplecze finansowe dla jego sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania.

Jeżeli więc Ty lub Twoi znajomi zastanawiacie się jeszcze nad udziałem w programie, zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia się, a zwłaszcza dokonania wpłaty I raty i przejścia rozmowy konsultacyjnej ("interview") do końca listopada 2011, ponieważ powinno to zagwarantować Wam obecną cenę całkowitą programu (czyli 1596 PLN).

Przypominamy: I rata zwracana jest w całości, jeśli dla uczestnika nie zostanie znalezione miejsce pracy. Zwrot następuje tak szybko, jak to jest możliwe, z reguły po kilku dniach od otrzymania od uczestnika danych konta bankowego.

Zachęcamy więc do skorzystania z obecnej, wciąż trwającej promocji!

Camp America

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom