Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Bawi i uczy? Vacamas Camp!

Camp Vacamas to niezwykłe miejsce, znane z wielokulturowości i wspaniałego ducha współpracy.

Vacamas Camp z bliska

Camp Vacamas położony jest u podnóża gór Ramapo nad jeziorem Larriwein w stanie New Jersey, 45 min. drogi od jednej z najciekawszych metropolii Stanów Zjednoczonych - Nowego Jorku.  Główną misją campu jest zapewnienie jego uczestnikom ekscytujących i pełnych wyzwań zajęć. Uczestnikami campu są chłopcy i dziewczęta w wieku 7-16 lat. Vacamas to miejsce, gdzie młodzi ludzie mogą po prostu dobrze się bawić, odnaleźć przyjaciół i zdobyć wspomnienia na całe życie.

Trochę historii

Camp Vacamas założony został w 1924 roku przez organizację typu non-profit, stworzoną przez społecznie zaangażowanych ludzi biznesu. Celem organizacji było umożliwienie dzieciom z rodzin o niskich dochodach wakacji w miłej atmosferze, a także zdobycie nowych umiejętności poprzez pracę w zespole. Programy campu realizowane są niemalże przez cały rok i obejmują swym zasięgiem zarówno metropolie Nowego Jorku jak i New Jersey. Ponad 5000 dzieci i młodzieży korzysta każdego roku z atrakcji Vacamas. Camp rozpoczynał swoją działalność od jednego ośrodka, dzisiaj kieruje już trzema, organizując także różnego rodzaju zajęcia w szkołach, oferując alternatywne programy edukacyjne i zapewniając opiekę nad młodzieżą także po godzinach pracy szkoły.

Główne atrakcje campu, czyli to, co camperzy lubią najbardziej

Camp prowadzi szeroką gamę zajęć sportowych i edukacyjnych. Posiada liczne sale gimnastyczne, boiska, ściankę do wspinaczki, bibliotekę, laboratorium komputerowe, a nawet prywatną plażę! Ważną cechą campu jest to, iż promuje on bardzo zindywidualizowane podejście do każdego z uczestników, a także pokazuje, że rywalizacja nie musi być podstawową cechą kontaktów międzyludzkich. Pobyt na campie uczy pewności siebie, współpracy, a przede wszystkim wiary we własne możliwości. W takim środowisku z pewnością  pracuje się przyjemniej.

Camp Vacamas w Warszawie!

Mamy dla Was fantastyczną niespodziankę! Camp Vacamas będzie naszym gościem na organizowanych przez Camp America Targach Pracy, które odbędą się w dniu 25 lutego w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Jest to niepowtarzalna okazja do poznania campu i jego przedstawicieli, ale przede wszystkim do zdobycia miejsca pracy "od ręki". Dlatego też zapraszamy Cię - zgłoś się na Targi już dzisiaj! 

 

W bieżącym Newsletterze:

Dzieci gwiazd lądują tu helikopterem

Wielkie Targi Camp America już wkrótce!

Tajemnica Route 66

Rejestracja na Targi

Jak bez kłopotu dostac wizę do USA?

Polskie Forum Camp America

Zgłoś się teraz

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom