Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Dzieci gwiazd na Independent Lake Camp

Independent Lake Camp to jeden z najbardziej znanych ośrodków w Stanach, który cieszy się popularnością wśród gwiazd show biznesu, a dokładniej mówiąc - ich dzieci...

"...nigdy nie zapomnę huku helikoptera, który unosił się nad całym terenem Independent Lake Camp w pewien letni poranek. Po kilkuminutowym locie, maszyna osiadła spokojnie na lądowisku dla helikopterów, wzbudzając zainteresowanie całej załogi ILC. Po chwili, ku naszemu ogromnemu zdziwieniu, z jego wnętrza wyłoniło się kilku rosłych ochroniarzy, a także sam Harrison Ford ze swoimi dziećmi! Stałam jak zamurowana. I dopiero po kilku tygodniach pobytu na Independent Lake zrozumiałam, że chwile takie jak ta nie są dla większości pracujących tu osób niczym nadzwyczajnym, ponieważ ILC jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej wyposażonych campów dla dzieciaków w całych Stanach Zjednoczonych. Dlaczego więc nie miałyby tu przyjeżdżać dzieci gwiazd? W końcu one też potrzebują odpoczynku od swoich sławnych rodziców :)" - opowiada wielokrotna uczestniczka programów Campower i Counsellor, Gabriela Wielgosz z Warszawy. 

Położenie Campu

Independent Lake Camp położony jest w stanie Pensylwania, wśród malowniczych gór Pocono. Oddalony jest zaledwie o niecałe trzy godziny drogi od Nowego Jorku i Filadelfii, sam zaś jest idealnym miejscem na wakacyjne szaleństwa ;-).  Camp cieszy się ogromnym zainteresowaniem aplikantów, a jego dyrektor - Nigel Watson - rokrocznie odwiedza Polskę, aby osobiście poznać swoich przyszłych pracowników. Jest on w istocie współtwórcą popularności ILC, do którego zjeżdżają uczestnicy z czterech stron świata. W ten sposób powstaje prawdziwa mieszanka kulturowa, która na długo zapada w pamięć!

Fenomen Independent Lake

Uczestnicy campu mają do dyspozycji wiele atrakcji sportowych, między innymi kajaki, tenis, jazdę konną, piłkę nożną, siatkówkę, wspinaczkę górską oraz grę w golfa. Co więcej, Independent Lake stawia także na rozwijanie artystycznych umiejętności swoich "campersów", dlatego organizowane są lekcje śpiewu, nauki gry na gitarze, a także rysunku.

Praca na Independent Lake Camp może stać się prawdziwą przygodą. Dyrektorzy campu dbają bowiem nie tylko o uczestników, ale także o pracowników campu. Główny cel - to jak najlepsza atmosfera w zespole, dlatego liczne wieczory towarzyskie są popularną formą spędzania wolnego czasu. Podczas nich prowadzone są zajęcia tańca, dyskoteki, gry i zabawy. Pamiętaj więc, że uczestnictwo w nich pozwoli ci na poznanie innych współpracowników, i... kto wie, może po zakończeniu kontraktu wyruszysz z nimi w podróż po Stanach, drogą Sixty-Six? :-)

Jak zostać członkiem załogi ILC?

To prostsze niż myślisz! Już 25 lutego w Hotelu Jan III Sobieski w Warszawie, naszym gościem będzie Nigel Watson - dyrektor Independent Lake Camp - który osobiście spotka się z osobami chętnymi do wyjazdu do USA z Camp America! ILC to miejsce, w którym szanuje się ludzi za to, kim są i co sobą reprezentują. Jego założeniem jest otwartość, akceptacja oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami campu. Dlatego nie zwlekaj - zgłoś się  na Wielkie Targi Camp America i poznaj Independent Lake Camp!

 

 

W bieżącym Newsletterze:

Bawi i uczy? Vacamas!

Tajemnica Route 66

Wielkie Targi Camp America już wkrótce!

Rejestracja na Targi

Jak bez kłopotu dostac wizę do USA?

Polskie Forum Camp America

Zgłoś się teraz

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom