Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Świąteczne zakupy? Tylko w Mall of America!

Jeśli myślisz o świątecznych zakupach, to najlepszym do tego miejscem jest przeogromny kompleks Mall of America. To nie tylko wielkie centrum handlowe, ale także wiele innych niepowtarzalnych atrakcji dla tych, dla których kupowanie może być też zabawą!

Mall of America

Mall of America to największy kompleks sklepów w Stanach Zjednoczonych. Mieści się  w  Bloomington, w stanie Minnesota. Jest trzecim największym mallem na świecie, zaraz po kanadyjskim West Edmonton Mall oraz mieszczącym się w stanie Pennsylvania King of Prussia Mall. Powierzchnia tego gigantycznego centrum handlowego to ponad 390,000  m2. Otwarte w 1992 roku centrum handlowe mieści ponad 520 sklepów. Nie są one jednak jedyną atrakcją tego miejsca. Na jego terenie mieści się bowiem wielki park rozrywki, podwodne akwarium, a także symulator lotów!


Nickelodeon Universe

Nickelodeon Universe to wewnętrzny park rozrywki mieszczący się w środku centrum handlowego. Popularnie nazywany jest także Camp Snoopy. W parku rozrywki można skorzystać z roller coastera i wielu innych emocjonujących przejażdżek. Nickelodeon Universe to największy tego typu park rozrywki w Stanach Zjednoczonych. Dodatkową atrakcją parku jest miniaturowe pole do golfa zwane Moose Mountain, zaplanowane na 18 dołków i zaprojektowane dla prawdziwych miłośników tego sportu.


Underwater Adventures Aquarium

Kolejną atrakcją Mall of America jest przepiękne podwodne akwarium. Jest ono domem dla ponad 5000 stworzeń morskich, takich jak rekiny, żółwie morskie, ośmiornice i homary. Główną atrakcją akwarium jest wielki tunel podwodny o długości boiska do piłki nożnej. Pozwala on gościom na eksplorowanie życia podwodnego, bez zamoczenia choćby palca u stopy. Co kilka miesięcy organizowane są tutaj wystawy tematyczne, pozwalające zapoznać się dokładnie z poszczególnymi przedstawicielami podwodnej fauny i flory.

 


Kiedy już znajdziesz się w Stanach, koniecznie wybierz się więc na zakupy do Mall of America. Będzie to z pewnością niezapomniana przygoda, a także okazja do zaopatrzenia się w wiele nowych ciuchów! ;-)


Zobacz także:

Stany moich marzeń

Stany? Ja tam byłam!

Boże Narodzenie w Stanach

Culture Clash - nowe odcinki!

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom