Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Jak zabawa, to tylko w Six Flags!

Six Flags to największa na świecie sieć parków rozrywki, składająca się z 21 parków, z czego 18 funkcjonuje pod nazwą "Six Flags".

Szukasz niezapomnianych wrażeń i dużej dawki adrenaliny? Poleciałeś do Stanów po to, aby poczuć, że żyjesz? Six Flags to miejsce dla Ciebie! Może warto zacząć swoją podróż od czegoś naprawdę zwariowanego? Skorzystaj z największej na świecie sieci parków rozrywki, posiadającej 21 obiektów w całych Stanach, a której udziałowcem jest również Bill Gates.

Nazwa Six Flags pochodzi od sześciu flag, które w swojej historii posiadał Texas. Można zatem powiedzieć, że dziki zachód jest i dziś na wyciągnięcie ręki.  Six Flags to miejsce zwariowane i pełne atrakcji. Tylko tutaj można spotkać prawdziwego Królika Bugsa, Kaczora Daffy’ego, Speedy Gonzalesa, czy Diabła Tasmańskiego. Dwie ostatnie postacie mają jednak z Six Flags najwięcej wspólnego, bo znajdują się tam jedne z największych i najszybszych kolejek górskich, zjeżdżalni wodnych i inne, przyprawiające o zawrót głowy atrakcje. Six Flags zapewnia swoim gościom moc szaleńczych wrażeń.

Szalone przejażdżki to jednak nie jedyna oferta tego iście zwariowanego miejsca. Jego gospodarze przygotowali coś na uspokojenie, tak więc po szaleństwach, jeszcze z walącym sercem można udać się na obserwacje dokonań delfinów, orki, czy słonia, bo ostatecznie – Six Flags to miejsce wypoczynku dla całej rodziny.  Jeśli więc znajdziesz  się w tym roku w Stanach Zjednoczonych, nie zapomnij odwiedzić jednego z tych zapierających dech w piersiach parków rozrywki. Naprawdę warto.


Zobacz także:

Boston, miejsce, gdzie chce się mieszkać!

Targi Camp America

Rozwiązanie zagadki

Zaproszenie V.I.P. może być Twoje

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom