Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Ranking miejsc dla zakochanych

Nawet miłość ma swoje rankingi. Dowiedz się więc, w jakim mieście zakochani najchętniej spędzają swój czas!

Pierwszą dziesiątkę rankingu CNN otwierają szwajcarskie Alpy, które są "rajem dla zakochanych".  Przepiękne tereny alp, to wyzwanie nie tylko dla rasowych narciarzy, lecz również przytulne miejsce dla par, chcących wspólnie spędzić czas.

 

Na dziewiątym miejscu znalazł się Nowy Jork- największe miasto USA pełne jest doskonałych miejsc na romantyczne spacery, takich jak Central Park czy Times Square. W tym mieście powstało również wiele filmów o miłości z Nowym Jorkiem w roli głównej.

 

Ósme miejsce zajęła "zapierająca dech w piersiach" grecka wyspa Santorini. Grecja to kraj pełen pięknych plaż, niesamowitej pogody oraz przyjaznych ludzi. Wielu z nas marzy o tym, by spędzić w Grecji swój urlop.

 

Szczęśliwą siódemką została chińska jaskinia Huanglong, otoczona ośnieżonymi szczytami, wodospadami i gorącymi źródłami. Piękniejszego widoku próżno szukać! Jest to jedne z najciekawszych miejsc nie tylko  Chin, ale  i całego kontynentu .

 

Szóste miejsce, ze swym zjawiskowym krajobrazem, zajęła chorwacka Dalmacja. Dalmacja słynie z przepięknych piaszczystych plaż i bardzo dobrego wina. Zakochane pary niewątpliwie zachwycą się klimatem okolicy.

 

Na piątym miejscu uplasowało się indyjskie miasto Jaipur, "doskonałe na romans o każdej porze roku". Przepiękna architektura, miejscowy koloryt i pełne zaułków ulice - to wszystko składa się na piękno i tajemniczość Jaipur.

 

Czwarte miejsce, według CNN, należy do karaibskiej wyspy St. Lucia, która uchodzi za idealne miejsce na miodowy miesiąc dla nowożeńców. Zresztą, któż z nas nie chciałby wybrać się z ukochaną osobą na Karaiby?

 

Pierwszą trójkę otwiera położony na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady wodospad Niagara. Widok ten niewątpliwie zapiera dech w piersiach każdemu, kto ma okazję go zobaczyć. Niagara to jedna z najpopularniejszych destynacji dla nowożeńców oraz osób dopiero zamierzających wziąć ślub.

 

Na drugim miejscu znalazł się irlandzki "Pierścień Kerry", czyli liczący 170-km szlak turystyczny, oferujący cichą ucieczkę od zgiełku hałaśliwego świata. Jest to miejsce, o którym rzadko się mówi. Jak się jednak okazało, bardzo popularne wśród młodych par.

 

Pierwsze miejsce należy bezapelacyjnie do Paryża, odwiecznego "miasta miłości". Któż z nas nie chciałby z ukochaną osobą obejrzeć paryskiej wieży Eiffla? Czy zatem lot na Camp do USA z przesiadką w Paryżu nie znajduje kolejnego dobrego uzasadnienia? :)


Zobacz także:

Jak dostać wizę

Rozwiązanie zagadki

Zakochane narody

Konkurs walentynkowy

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom