Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Sposób na Stany? Drive-a-way!

Drive-a-way to idealny sposób na podróżowanie po USA, bez ponoszenia zbędnych kosztów!

Żeby spełnić swoje marzenia o zwiedzeniu jak największego obszaru USA wcale nie trzeba dużych środków finansowych. Jednym z najpopularniejszych sposobów na podróżowanie jest system "drive-a-way". Polega on na tym, iż dostarczasz czyjś samochód z jednej części kraju do drugiej. Jedyny koszt jaki ponosisz, to koszt zużytej przez Ciebie w tym czasie benzyny. A benzyna w USA kosztuje tyle, co mleko w kartonie :-) 

 

Amerykanie to dosyć leniwy naród, który woli latać samolotami, niż przemierzać bezkresne obszary Stanów Zjednoczonych swoim własnym samochodem. Jest to więc wspaniała okazja na to, aby zwiedzić ten kraj bez dużych nakładów finansowych.

Aby skorzystać z drive-a-way musisz mieć międzynarodowe prawo jazdy (można je bez problemu wyrobić w urzędzie komunikacji w Polsce) oraz mieć ukończone 23 lata. Koniecznością jest również opłacenie depozytu w wysokości około 300$, który to zwracany jest natychmiast po bezpiecznym dostarczeniu auta we wskazane przez właściciela miejsce.

Aby dowiedzieć się więcej na temat systemu drive-a-way, zapraszamy Cię do odwiedzenia strony najbardziej popularnej firmy z tej branży - Auto Driveaway Co.  http://www.autodriveaway.com/.

 


Zobacz także:

Lot do USA

Rozwiązanie zagadki

Jak dostać wizę

Koniec rekrutacji

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom