Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Uwaga - promocja "Super Early Bird" tylko do 30 września!

Reportaże video prosto z USA!

Zobacz, jak polscy studenci radzą sobie w roli Camp Counselors!


Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Daj więc szansę im i... sobie!


Camp America ponownie w Top Ten!

Camp America ponownie w pierwszej dziesiątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Hilton, Marriott International czy Thomas Cook. Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem - pozostaje starać się jeszcze bardziej!


Uwaga - promocja "Super Early Bird" tylko do 30 września!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1790 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, mieszkanie i wyżywienie gratis.

Jeżeli zgłaszasz się do programu Camp America po raz pierwszy, możesz skorzystać ze specjalnej dodatkowej promocji "Super Early Bird" i zagwarantować sobie cenę programu 1790 zł! (lot gratis!). Spełnić musisz jednak następujące warunki:

- niezwłoczna rejestracja i pierwsza wpłata (299 zł) - NIE PÓŹNIEJ, NIŻ 30 WRZEŚNIA! 
- przejście rozmowy konsultacyjnej z autoryzowanym konsultantem Camp America w ciągu max. 7 dni po dokonaniu wpłaty pierwszej raty
- uzupełnienie i wysłanie formularzy online na koncie uczestnika w ciągu max. 7 dni po rozmowie
- dostarczenie wymaganych dokumentów (referencje i zaświadczenie z KRK) w ciągu max. 7 dni po wysłaniu formularzy zgłoszeniowych

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, pomoże Ci je rozwiać Twój konsultant. Jeśli nie - wypełnij teraz wstępny formularz zgłoszeniowy, dokonaj wpłaty pierwszej raty 299 PLN poprzez swoje konto uczestnika i umów się na rozmowę ze swoim konsultantem tak, abyś zdążył(a) dokończyć wszystkich formalności w wymaganym czasie. Standardowa cena programu wynosi 2647 złotych, zgłaszając się teraz oszczędzasz więc 857 PLN!

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz również pisać do nas na: help@campamerica.pl.
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom