Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Dlaczego ludzie nie podróżują?

Tomek Piaseczny

Powód 1. Nie mam tyle kasy!

Po pierwsze: Camp America oferuje wyjazd do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej za niewiele ponad 2000 zł, wliczając w to opłatę wizową i koszt zaświadczenia o niekaralności. Porównując inne wakacyjne alternatywy, jest to prawdopodobnie najniższa kwota, jaką trzeba przeznaczyć na wyjazd do Stanów! Nie wydaje się to wcale dużo, zwłaszcza, kiedy przyjrzymy się cenom wyjazdów z biur podróży. Wiele osób nawet spędzając wakacje w Polsce wydaje podobną kwotę… nie negując piękna naszej polskiej krainy, porównajmy sobie zatłoczoną plażę w Mielnie z ekskluzywnym, palmowym wybrzeżem Miami lub Santa Monica...

Po drugie: Pracując na campie dostajesz kieszonkowe! W ten sposób zwraca Ci się cały koszt, jaki wkładasz w wyjazd – często nawet z nawiązką!

Po trzecie: Podróżowanie po Stanach wcale nie jest takie drogie. Koszty można radykalnie zmniejszyć. Przykładowo: korzystając z drive-a-way i coachsurfingu, tanich biletów lotniczych i wszelkich promocji, a zwłaszcza podróżując w grupie, dzięki czemu koszty rozkładają się na kilka osób. Podsumowując: wyjazd z Camp America zdecydowanie nie jest pożeraczem pieniędzy!

Powód 2. Nie mam z kim!

Są osoby, które lubią podróżować na własną rękę, jednak większość nie wyobraża sobie samotnej wyprawy. Camp America daje 100% gwarancję spędzenia wakacji w towarzystwie młodych, otwartych ludzi, którzy mają jeden wspólny cel: poznać Stany. Na campie z pewnością znajdziecie osoby, z którymi będziecie mogli podróżować, a jeśli nie – istnieją specjalne fora internetowe, przez które można umawiać się na wspólny wyjazd (zajrzyj na nasza stronę internetową!). Wystarczy wpisać, że szuka się towarzysza podróży, ustalić miejsce, czas i... znajdują się chętni!

Powód 3. Boję się!

Każdy czegoś się boi. Nie można jednak pozwolić na to, żeby strach przed nieznanym niweczył Twoje plany. Zwłaszcza, kiedy zwyczajnie nie ma czego się bać. Nasze obozy są sprawdzone i regularnie wizytowane, a większość współpracuje z nami od bardzo długiego czasu. Dyrektorzy campów są nam osobiście znani (sam możesz zresztą osobiście poznać niektórych z nich na Targach Camp America!). W dodatku przez cały proces aplikacyjny masz wsparcie od naszego regionalnego biura oraz swojego osobistego konsultanta. W Nowym Jorku z lotniska odbiera Cię nasz pracownik i zawozi do hotelu. Co więcej, zawsze możesz skontaktować się z biurem w Stamford, Londynie lub Warszawie. Strach zniknął? I o to chodzi!

Inne powody, to np. „nie wiem jak”, „nie lubię”, czy „nie mam czasu”. Wszystkie z nich to wymówki, za pomocą których chcemy się usprawiedliwić. Pamiętaj, jak prosto podsumował to Mark Twain: „Za dwadzieścia lat najbardziej będziesz żałować tego, czego nie zrobiłeś.”


W bieżącym newsletterze:

Counsellor to Ty!

Święta za oceanem

Couchsurfing - czyli podróżuj za darmo

Waszyngton za pół ceny

Sylwek w USA

Dlaczego niektórzy boją się podróży?

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom