Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Zalety Camp America

  Camp America to mocny punkt w CV, ale... nie tylko!

  • Jesteśmy najdłużej na rynku. Jest to nasz 44. sezon. Oznacza to, że wyjeżdżasz z organizacją najstabilniejszą i najbardziej doświadczoną. Daje to nie tylko poczucie bezpieczeństwa, lecz także pewność, że jedziesz do USA z instytucją, która naprawdę wie, co robi.

  • Jesteśmy pod wieloma względami organizacją największą - tylko do 2000 roku w programach AIFS wzięło udział ponad milion osób. Nie ma chyba lepszego dowodu na zaufanie studentów do naszych programów. Dla porównania - jest to liczba większa niż liczba wszystkich Polaków wyjeżdżających do USA przez całe ostatnie dziesięciolecie!

  • Skupiamy się tylko na tym, co umiemy robić najlepiej. Camp America jest naszą jedyną, wąską specjalizacją. Nie zajmujemy się żadnymi pobocznymi wątkami, typu szkoły językowe, wyjazdy turystyczne albo praca w krajach innych niż USA. Cały nasz czas przeznaczony jest dla Ciebie!

  • Niewielki koszt programu powoduje, że nie ryzykujesz finansowo ani Ty, ani Twoi rodzice. Obywa się więc bez niepotrzebnego stresu.

  • Po ukończeniu podstawowej części programu (9 tygodni) wszystkie koszty zwracają Ci się z nawiązką! Innymi słowy, w żadnym przypadku nie wrócisz do Polski z długiem (co może się zdarzyć przy niewłaściwie zorganizowanych, drogich wyjazdach typu Work&Ttravel). W kwestiach finansowych Camp America zapewnia Ci więc "święty spokój".

  • Gwarantujemy najlepsze pakiety bezpłatnych świadczeń: oferujemy przez cały okres pracy pełne wyżywienie, zakwaterowanie, najcześciej również pranie, subsydiowany przelot w obie strony, dwie całodobowe gorące linie, spotkanie orientacyjne i bezpłatny pobyt w hotelu po przylocie (dla lądujących w NYC); tak czy inaczej, nie musisz martwić sie o to wszystko sam! Nie musisz też za to wszystko... płacić.:-)

  • Nasze ubezpieczenie naprawdę działa - przez cały okres Twojego pobytu w USA (do daty ważności wizy J-1) i pokrywa koszty leczenia do wysokości pół miliona dolarów; czy pracujesz, czy też podróżujesz, przez cały czas jesteś ubezpieczony!

  • Oferujemy mnóstwo dodatkowych opcji, wprawdzie płatnych, ale bardzo okazyjnie wycenionych, w tym powroty z wielu miast amerykańskich, zniżki transportowe w USA itd. A to oznacza nieraz spore ułatwienie Ci życia.

  • Centrum Camp America w USA weryfikuje każde miejsce pracy, nikt nie jedzie do USA "w ciemno".

  • Przed wylotem z Europy gwarantujemy kontrakt, którego postanowienia muszą być honorowane przez pracodawcę. W ramach możliwości prawnych egzekwujemy od pracodawcy wykonania postanowień kontraktu. Masz więc z naszej strony realne wsparcie! (szczegóły - patrz sekcja "FAQ")

  • Przeprowadzamy osobistą kontrolę jakości warunków pobytu i pracy. Nasze słynne "camp visits" mają na celu obejrzenie i zaopiniowanie każdego z ponad tysiąca wakacyjnych ośrodków;

  • Opiekujemy się Tobą bez pośredników. Prowadzimy w pełni zarejestrowane w Polsce biuro przedstawicielskie, które służy pomocą wszystkim uczestnikom naszych programów, nie jest agentem ani pośrednikiem, a co ważniejsze - nie może nagle zniknąć bez śladu. Nasze biuro jest częścią systemu AIFS, należy w całości do Instytutu. Nie "współpracujemy ze znaną instytucją" - my jesteśmy tą instytucją! Oznacza to, że w pełni odpowiadamy za to, co robimy.

  • W celu lepszej obsługi uczestników zbudowaliśmy własną, prawie stuosobową sieć Konsultantów, którzy są obecni w 35 miastach w Polsce. Wszyscy nasi Konsultanci byli w przeszłości uczestnikami programów AIFS i zostali przez nas szczegółowo przeszkoleni. Chcemy, żebyś w każdej chwili mógł zasięgnąć potrzebnych Ci informacji - u osoby, która "przetarła szlak" i która powie Ci o prawdziwych własnych doświadczeniach.

  • Odpowiedzialnie zatroszczyliśmy się o swoich Uczestników w czasie zawirowań w USA po 11 września 2001 - część osób zamieszkała na nasz koszt w hotelach, część zatrzymała się w zaprzyjaźnionych ośrodkach w okolicy NYC, również na nasz koszt, i spokojnie czekała na możliwość wylotu.

  • Camp America stanowi jedną wielką rodzinę! Już za chwilę przekonasz się o tym. Jednoczą nas wspólne przeżycia i doświadczenia oraz kontakty ze wspaniałymi ludźmi - w USA i w kraju, i są to niejednokrotnie znajomości, które procentują przez całe życie.

  • Camp America to wyjątkowo mocny punkt w CV, zwracający uwagę pracodawców i zwiększający Twoją przewagę na europejskim rynku pracy. Wyjazd z nami i praca wakacyjna w USA może więc stanowić wstęp do Twojej osobistej, międzynarodowej kariery.

  Wybierz Camp America - to po prostu najlepszy wybór!
  Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

  Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


  American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom