Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Słowa kluczowe:dokumenty,procedura

Dokumenty

Pliki dokumentów do ściągnięcia:

Uwaga! Za wyjątkiem paszportu i druku DS-2019, żadne inne dokumenty, formularze, referencje ani zdjęcia przekazane przez uczestnika nie podlegają zwrotowi ani odesłaniu, zarówno w przypadku rezygnacji, przerwania, jak i ukończenia programu. Prosimy więc o nie przesyłanie nam oryginałów ważnych certyfikatów lecz o okazanie ich konsultantowi i uzyskanie potwierdzenia zgodności z oryginałem na kserokopii. Nie dotyczy to zaświadczenia o niekaralności - wymagane jest dostarczenie oryginału, który również w żadnym przypadku nie podlega zwrotowi.

Nie możesz odczytać dokumentów w formacie PDF?
Polecamy bezpłatny czytnik Foxit Reader.

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom