Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Wybierz swoje spotkanie informacyjne!

Reportaże video prosto z USA!

Zobacz, jak polscy studenci radzą sobie w roli Camp Counselors!


Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Daj więc szansę im i... sobie!


Camp America ponownie w Top Ten!

Camp America ponownie w pierwszej dziesiątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Hilton, Marriott International czy Thomas Cook. Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem - pozostaje starać się jeszcze bardziej!


Uwaga - promocja "Early Bird" tylko do 31 października!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1990 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, mieszkanie i wyżywienie gratis.


Pogadaj na forum

...gdzie tysiące uczestników Camp America z całego świata wymienia się informacjami i doświadczeniami z pobytu. Zajrzyj, zaloguj się i korzystaj już teraz!


Wybierz swoje spotkanie informacyjne!

Dobrze przygotowany uczestnik to dobrze poinformowany uczestnik. Jak co roku organizujemy w maju i czerwcu nasze słynne spotkania przedwyjazdowe, znane również jako "Orientations". Obecność każdego pierwszorocznego uczestnika obowiązkowa!

Jak co roku, każdy uczestnik programu ma obowiązek stawić się na jednym z czterech przedwyjazdowych spotkań informacyjnych – czyli na tzw. „Orientation Meeting” (w skrócie - "Orientation"). Spotkania „Orientations” prowadzą pracownicy Camp America - doświadczeni uczestnicy programu, którzy dodatkowo znają go dobrze „od kuchni”.

Podczas "Orientation" dowiesz się między innymi: jak się spakować, aby uniknąć "niespodzianek" po przyjeździe, jak dokładnie przebiegają loty do USA i jak należy postępować na lotniskach, co robić w różnych nietypowych sytuacjach, jak dokładnie wygląda życie i praca na campie, jak działa ubezpieczenie, w jaki sposób można tanio podróżować po USA, czy jak zareagować na widok skunksa!

Zapewniamy nie tylko bogactwo informacji ale i świetną zabawę oraz możliwość poznania innych uczestników programu. Kto wie, może spotkasz osoby, które jadą na ten sam Camp, co Ty?

Na spotkaniu będą dostępne kultowe już koszulki Camp America oraz karty SIM, dzięki którym taniej porozmawiasz "z Polską".

Co zrobić aby bezpłatnie otrzymać koszulkę CA?

Wystarczy:
  1. Polubić naszą stronę na Facebook'u,
  2. Pojawić się osobiście na „Orientation”!

Każdy uczestnik ma obowiązek stawić się na jednym z pięciu spotkań:28. KWIETNIA (sobota) – KRAKÓW  
godz.
11:00
Hotel Holiday Inn Kraków City Center

Sala Renoir

ul. Wielopole 4, Kraków


12. MAJA (sobota) - WROCŁAW - JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ!
godz. 11:00
Biurowiec Cuprum Novum
Sala Cuprum piętro V
ul. Gen. W. Sikorskiego 2/8, Wrocław


13. MAJA (niedziela) - POZNAŃ
godz. 11:30
Biurowiec „Delta”

Sala Konferencyjna piętro IV
ul. Towarowa 35, Poznań 


19. MAJA (sobota) - BYDGOSZCZ

godz. 10:30
City Hotel ****

Sala E piętro 1

ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz


26. MAJA (sobota) - WARSZAWA


godz. 11:30

Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej

Audytorium II

ul. Ludwika Waryńskiego 1, Warszawa


Swój udział w spotkaniu należy zgłosić teraz przez konto uczestnika programu - zakładka "Orientations".

Do zobaczenia! 
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom