Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Wybierz swoje spotkanie informacyjne!

Dobrze przygotowany uczestnik to dobrze poinformowany uczestnik. Jak co roku organizujemy w maju i czerwcu nasze słynne spotkania przedwyjazdowe, znane również jako "Orientations". Obecność każdego pierwszorocznego uczestnika obowiązkowa!


Reportaże video prosto z USA!

Zobacz, jak polscy studenci radzą sobie w roli Camp Counselors!


Camp America ponownie w Top Ten!

Camp America ponownie w pierwszej dziesiątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Hilton, Marriott International czy Thomas Cook. Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem - pozostaje starać się jeszcze bardziej!


Uwaga - promocja "Early Bird" tylko do 31 października!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1990 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, mieszkanie i wyżywienie gratis.


Pogadaj na forum

...gdzie tysiące uczestników Camp America z całego świata wymienia się informacjami i doświadczeniami z pobytu. Zajrzyj, zaloguj się i korzystaj już teraz!


Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Daj więc szansę im i... sobie!

Dość często spotykamy się z pytaniem: "Kiedy najlepiej jest się zgłosić, aby wyjechać do USA?". Odpowiedź brzmi następująco: zgłoś się tak wcześnie, jak tylko możesz. Liczy się dosłownie każdy dzień - kto wie, czy właśnie jutro ktoś inny nie zajmie Twojego wymarzonego miejsca na campie? Do Camp America zgłaszają się dziesiątki tysięcy osób z całego świata, panuje więc ostra konkurencja i nie wszyscy dostają się za pierwszym podejściem. 

Nauczeni doświadczeniem radzimy więc: zarejestruj się i przejdź rozmowę z konsultantem jak najszybciej możesz, a wówczas nie tylko zmniejszysz swój "przedwyjazdowy stres", ale również dostaniesz możliwość udziału w naszych słynnych styczniowych Targach, a co za tym idzie - maksymalnie zwiększysz swoje szanse na wyjazd. Gorąco zachęcamy - nie wahaj się, lecz zgłoś się jak najszybciej - najlepiej dosłownie teraz! Pamiętaj, że w mało prawdopodobnym przypadku, gdyby nie znalazło się dla Ciebie miejsce na campie, wszystkie opłaty zostaną Ci zwrócone. Jeśli masz pytania - pisz na help@campamerica lub dzwoń pod 22 826-7147 (pn-pt od 10 do 17), ale przede wszystkim - działaj szybko!


New York Bridge, View of Manhattan - VOJTa Herout, Shutterstock.com
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom