Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Słowa kluczowe:kariera

Pomagamy w karierze!

"Chciałem złożyć przeogromne podziękowania za świetny czas spędzony z wami. Nauczyłem się mnóstwa rzeczy, zdobyłem bardzo wartościowe doświadczenie, o którym szeroko opowiadałem na interview o pracę - muszę powiedzieć, że każdy przykład z mojego życia dotyczący Camp America robił ogromne wrażenie! A wyjazdy do USA to naprawdę 'najlepsze wakacje w CV' - bez tej pozycji w CV Procter nie zainteresowałby się mną."

Michał Izydorczyk, Procter and Gamble


"Tylu fantastycznych ludzi, miejsca, przygody, a może przede wszystkim DOŚWIADCZENIE, jakim zaowocowała nasza współpraca, będą czymś, co nie tylko przyda mi się w przyszłości, ale też pozostanie w moim serduchu na zawsze. To dzięki m.in. moim doświadczeniom zdobytym na campie (zajęcia fotograficzne z dziećmi, angielski na biegłym poziomie), jak również w pracy lokalnego konsultanta Camp America (kontakty interpersonalne, umiejętność autoprezentacji) otrzymałam moją obecną, fantastyczną pracę!"

Bogna Teuchman, Majesty of the Seas


Jeśli chcesz dla nas pracować...

wyślij CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@aifs.pl, a być może wkrótce skontaktujemy się z Tobą!
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom