Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Camp

Camp America to najlepiej znany, najbardziej doświadczony i najbardziej profesjonalny na świecie program wymiany dla studentów. Działa od 36 lat, organizowany przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych, zapewniający uczestnikom całodobową opiekę od początku do końca wymiany. tylko Camp America oferuje jednocześnie wyjazd turystyczny, pracę i bezpieczeństwo w jednym. A wszystko to dzięki uprzejmości ludzi za śmieszne pieniądze.

Program Camp America polega na organizacji wymiany łączącej wakacje z możliwością legalnej pracy w Stanach. Co roku tysiące studentów z kilkudziesięciu krajów świata, w tym ogromna liczba studentów z Polski, biorą w nim udział. Jest to doskonały sposób na poznanie życia zwykłych Amerykanów, a dla niektórych staje się to największą wakacyjną przygodą w życiu.

Wymiana oparta jest o wizę typu J-1. Jest to wiza uczestnika programu wymiany kulturalnej (tzw. "exchange visitor visa"). Dzięki niej możliwa jest praca wakacyjna w USA dla studentów, mimo że nie jest to wiza pracownicza, studencka ani turystyczna.

Popularność programu Camp America leży w fakcie, że dzięki niemu możliwe jest spędzenie wakacji na pracy w USA i poznawaniu amerykańskiego życia od niezwykle ciekawej strony. Daje on przede wszystkim olbrzymie poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że w żadnym przypadku nie zostanie się pozostawionym samemu sobie, dzięki Amerykańskiemu Instytutowi Studiów Zagranicznych. Zajmuje się on każdym uczestnikiem do końca tworząc mu poczucie bezpieczeństwa, będące bardzo ważnym elementem programu Camp America. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszym programem, to koniecznie skorzystaj z naszego czterdziestoletniego doświadczenia - wybierz Camp America.

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom