Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Słowa kluczowe:forum,newsy,porady

Pogadaj na forum

Uwaga - promocja "Super Early Bird" tylko do 30 września!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1790 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, mieszkanie i wyżywienie gratis.


Reportaże video prosto z USA!

Zobacz, jak polscy studenci radzą sobie w roli Camp Counselors!


Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia. Daj więc szansę im i... sobie!


Camp America ponownie w Top Ten!

Camp America ponownie w pierwszej dziesiątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Hilton, Marriott International czy Thomas Cook. Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem - pozostaje starać się jeszcze bardziej!


Pogadaj na forum

...gdzie tysiące uczestników Camp America z całego świata wymienia się informacjami i doświadczeniami z pobytu. Zajrzyj, zaloguj się i korzystaj już teraz!

Forum międzynarodowe

Forum Camp America to miejsce, gdzie możesz uzyskać informacje o programie "z pierwszej ręki".  Znajdziesz tam zarówno najnowsze ogłoszenia, porady na temat taniego podróżowania po Ameryce oraz lotów, jak też - najprawdopodobniej - informacje o Twoim własnym campie. Korzystaj z forum jak najczęściej - to skuteczny sposób na wymianę cennych informacji, a nawet znalezienie interesujących towarzyszy podróży.

Forum polskie

W internecie istnieje niezliczona ilość prywatnych stron, gdzie można porozmawiać o work and travel z Camp America. Jednym z najpopularniejszych jest niezależne forum Łukasza Karwowskiego, uczestnika programów 2007-2011 - kliknij tutaj!


Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom