Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Loty

Loty

Camp America korzysta wyłącznie z usług renomowanych linii lotniczych. Zintegrowany system kontroli rezerwacji pozwala na sprawne zarządzanie lotami uczestników, w tym m.in. koordynację ich odbioru z lotniska w USA.

Uczestnik otrzymuje dokładną informację nt. lotów poprzez system online. Wyloty z Polski odbywają się wyłącznie z Warszawy. W przypadku, gdy uczestnik chciałby wylatywać z innego miasta niż Warszawa, powinien zgłosić to najpóźniej w dniu otrzymania miejsca uczestnictwa w programie. Wylot z innego miasta - jeżeli jest możliwy - wiąże się z dopłatą określaną indywidualnie w zależności od miejsca i daty wylotu oraz dostępności miejsc. W razie niejasności prosimy o bezpośredni kontakt z biurem AIFS w Warszawie pod numerem (022) 826-71-47.


                 
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom