scroll
News

Poznaj Camp America Story Tellers 2018

Camp America Story Tellers to inspirujący influencerzy, którzy odzwierciedlają wszystko to czym jest camp.

Już po raz drugi wybraliśmy spośród uczestników programu grupę, która przez całe wakacje będzie relacjonować swoją przygodę z Camp America 2018 na kanałach CA oraz własnych.

W tym roku nasi Story Tellers to:

Kasia z Opola, która spędzi już drugie wakacje na campie Mystic for Girls w stanie Texas, pracując jako kucharz.
Obserwuj Kasię na Instagramie/stalinkiikoala

Weronika z Gdańska, wraca już po raz drugi na camp Lake Delaware Boys Camp w stanie Nowy Jork, gdzie pracuje jako kitchen staff.
Obserwuj Weronikę na Instagramie/xwerciax

Kamil z Opola, jadący po raz pierwszy do USA. Kamil spędzi lato na campie Buck’s Rock w stanie Connecticut pomagając w kuchni. Jego pasją jest muzyka, podróże i poznawanie ciekawych ludzi.
Obserwuj Kamila na Instagramie/kamusek

Piotrek z Częstochowy, spędzi lato na campie „Camp of the Woods” w stanie Nowy Jork w ramach programu Campower i jest to jego pierwszy wyjazd do USA. Piotrek na co dzień studiuje logistykę, a nawigacja i mapy to jego specjalność.
Obserwuj Piotrka na Instagramie/piotrsieniewicz

Kasia z Wrocławia. Jedzie do Stanów po raz pierwszy. Wakacje spędzi na YMCA Camp Nissokone w stanie Michigan, gdzie będzie pomagać w kuchni. Po skończonej pracy na campie Kasia planuje zwiedzić takie miejsca jak: Chicago, San Francisco, NYC, Los Angeles, Las Vegas, Wielki Kanion, Dolinę Śmierci, Yellowstone, czy Zion National Park.
Obserwuj Kasię na Instagramie/kasia_kusch

Szymon z Piekar Śląskich, jest studentem trzeciego roku transportu na Politechnice Śląskiej, a w wolnym czasie sędzią piłkarskim. Do USA jedzie po raz pierwszy i będzie pracował jako kitchen staff na  campie Rodney Scout w stanie Maryland.
Obserwuj Szymona na Instagramie/bumszakalaka750

Patrycja z Bydgoszczy. Od kilku lat marzyła o wyjeździe do USA i w tym roku udało jej się zrealizować to marzenie! Patrycja spędzi wakacje na campie Skimino w stanie Virginia, pracując jako ratownik.
Obserwuj Patrycję na Instagramie/patisxo

Natalia z Zamościa, jedzie do Stanów po raz pierwszy. Wakacje spędzi na campie Gan Israel in the Poconos, w stanie Pensylwania. Natalia na co dzień studiuje weterynarię, uczy się jeździć konno, uwielbia biegać i podróżować.
Obserwuj Natalię na Instagramie/kochamluca

Bartek z Zamościa, jedzie do USA po raz pierwszy, aby spędzić wakacje na campie French Woods Festival of the Performing Arts w stanie Nowy Jork, jako Counsellor grający w orkiestrze.
Obserwuj Bartka na Instagramie/bartekdav

Julia z Poznania, spędzi wakacje na campie Sun’n’Fun, w stanie New Jersey. Julia jedzie do USA po raz pierwszy, chce zdobyć jak najwięcej fajnych wspomnień, poznać inną kulturę i przeżyć przygodę życia z CA. Po campie Julia planuje odwiedzić takie miejsca jak: San Francisco, Nowy Jork, zachodnie wybrzeże, Wielki Kanion, Yellowstone.
Obserwuj Julię  na Instagramie/julia.biesiada