scroll
News

Promocja „Early Bird” tylko do 31 października!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1998 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis.

Jeżeli zgłaszasz się do programu Camp America po raz pierwszy, możesz skorzystać ze specjalnej dodatkowej promocji „Early Bird” i zagwarantować sobie cenę programu 1998 zł! (lot gratis!). Spełnić musisz jednak następujące warunki:

– niezwłoczna rejestracja i wpłata pierwszej raty (299 zł) – NIE PÓŹNIEJ, NIŻ 31 PAŹDZIERNIKA! Instrukcję zgłoszenia online znajdziesz tutaj.
– przejście rozmowy konsultacyjnej z autoryzowanym konsultantem Camp America w ciągu max. 7 dni kalendarzowych po dokonaniu wpłaty, nie później niż do 7 listopada.
– uzupełnienie i wysłanie formularzy online na koncie uczestnika w ciągu max. 7 dni kalendarzowych po rozmowie, nie później niż do 14 listopada.
– dostarczenie wymaganych dokumentów (referencje i zaświadczenie z KRK) w ciągu max. 7 dni roboczych po wysłaniu formularzy zgłoszeniowych, nie później niż do 30 listopada.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, pomoże Ci je rozwiać Twój konsultant. Jeśli nie – wypełnij teraz wstępny formularz zgłoszeniowy, dokonaj wpłaty pierwszej raty 299 PLN poprzez swoje konto uczestnika i umów się na rozmowę ze swoim konsultantem tak, abyś zdążył(a) dokończyć wszystkich formalności w wymaganym czasie. Standardowa cena programu wynosi 2782 złotych, zgłaszając się teraz oszczędzasz więc 784 złotych!

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz również pisać do nas na: help@campamerica.pl.