scroll
News

START REKRUTACJI NA LATO 2024!

Tylko do 30 września cena programu to jedyne 1990 zł – płatne w trzech ratach! Loty gratis! Wyjedź do USA i spędź wakacje życia!

Czym jest program Camp America, jak wygląda camp w USA , jaką pracę wakacyjną możesz wykonywać i jak otrzymać 1000 zł zniżki na program w promocji Super Early Bird? (Cena regularna programu to 2990 zł).

Sprawdź poniżej!

Camp America to międzynarodowy program wymiany kulturowej, dzięki któremu młodzi ludzie z całego świata mogą przez minimum 9 tygodni pracować na amerykańskim campie, a później podróżować po Stanach Zjednoczonych przez około 30 dni.

Czym jest camp?
Camp to amerykański odpowiednik polskich kolonii letnich, obozu harcerskiego lub sportowego, gdzie nasi uczestnicy mają możliwość rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie w pracy za granicą!

Jaką rolę na campie pełnią uczestnicy Camp America?

Przede wszystkim pomagają w tym, aby camp mógł funkcjonować i zapewnić wspaniały czas wszystkim swoim podopiecznym. Role na campie są bardzo różne, ale możemy podzielić je na dwie główne kategorie:

Decydując się na wyjazd z Camp America otrzymasz pomoc na każdym etapie programu – od rejestracji, po czas spędzony w USA i bezpieczny powrót do domu. To my zajmiemy się organizacją, a Ty spędzisz lato życia za oceanem!

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

  • Zwiedzisz miejsca w USA, o których być może zawsze marzyłeś
  • Nawiążesz międzynarodowe przyjaźnie
  • Zdobędziesz mocny punkt w CV
  • Podszlifujesz swój angielski
  • Nabierzesz odwagi i pewności siebie

 

PROMOCJA SUPER EARLY BIRD – 1990 ZŁ! (Cena regularna to 2990 zł) 

Dla wszystkich tych, którzy wykażą się szybkim refleksem – specjalna oferta promocyjna Super Early Bird: 1990 zł za cały program – i to w trzech ratach! Bilety lotnicze, zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas pracy na campie gratis! Promocja trwa tylko do 30 września!

Aby skorzystać z promocji:
1. Zarejestruj się do programu i wpłać pierwszą ratę (199 zł) do 30 września 2023.
2. Przejdź Interview z wybranym przez siebie konsultantem do 7 października 2023.
3. Uzupełnij aplikację i dostarcz wymagane dokumenty* do naszego biura w Warszawie do maksymalnie 14 października 2023.

*O warunkach programu oraz wymaganych dokumentach poinformuje Cię Twój konsultant.

Rejestracja do programu to pierwszy krok ku amerykańskiej przygodzie, dlatego nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Zapisz się tutaj.

Chcesz zobaczyć jak mogą wyglądać Twoje wakacje? Sprawdź jak w tym sezonie bawią się inni! Obserwuj Instagram CAMP AMERICA PL 

 

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz również skontaktować się z naszym biurem w Warszawie.