scroll
News

Świętuj Thanksgiving z Camp America i odbierz upominek!

Świętuj Thanksgiving z Camp America! Zrób pierwszy krok w stronę amerykańskiej przygody i zgarnij jedną z kultowych książek o USA. Promocja obowiązuje w dniach 19.11-26.11.2020. Zgłoś się już dziś!

Święto Dziękczynienia, czyli Thanksgiving obchodzone jest w USA zawsze w czwarty czwartek listopada i jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich świąt. To dzień, w którym niemal na każdym amerykańskim stole gości indyk, bataty z żurawiną, puree i słynny pumpkin pie – tarta dyniowa. Jest to przede wszystkim czas wspólnych, rodzinnych spotkań i podziękowań za wszystko, co doceniamy w naszym codziennym życiu.

Chcielibyśmy, abyście Wy też poczuli się w tym czasie wyjątkowo! Z okazji Thanksgiving mamy dla Was specjalne upominki! Każda osoba, która dokona wpłaty pierwszej raty (299 zł) za program Camp America w dniach 19 listopada-26 listopada 2020 i spełni warunki programowe, otrzyma jedną z trzech książek (Ameryka.pl, Busem przez świat. Droga 66, I love New York) – kultowych pozycji, w których przeczytacie mnóstwo ciekawych historii i inspiracji do podróży po Stanach Zjednoczonych.

Co zrobić, aby otrzymać jedną z książek? To bardzo proste!

  1. Zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto (jeżeli dokonałeś rejestracji wcześniej)
  2. Wpłać pierwszą ratę w okresie promocji (19.11-26.11.2020)
  3. Umów się na interview ze swoim konsultantem
  4. Po dokonaniu wpłaty, prześlij do nas maila na adres gadzetyca@campamerica.pl z danymi do wysyłki upominku. Wysyłka nastąpi po zakończeniu promocji, książki wysyłane są losowo (nie ma możliwości wyboru pozycji).

 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, pomoże Ci je rozwiać Twój konsultant Camp America. Jeśli nie – wypełnij już teraz wstępny formularz zgłoszeniowy, dokonaj wpłaty pierwszej raty 299 PLN poprzez swoje konto uczestnika i umów się na rozmowę ze swoim konsultantem.

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz również pisać do nas na: help@campamerica.pl.

UWAGA: W przypadku wpłaty pierwszej raty i niezakwalifikowaniu się do programu podczas interview, upominek nie zostanie przyznany, a rata zostanie w całości zwrócona na konto aplikanta.