scroll
News

Zdobądź Złoty Bilet!

Jak otrzymać Złoty Bilet na Wielkie Targi Camp America w Krakowie?

Już 27 stycznia w Krakowie odbędą się nasze Targi, gdzie jednego dnia rozdamy setki miejsc wakacyjnej pracy na campach w USA! Nasze Targi rokrocznie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, zarówno ze strony uczestników jak i Dyrektorów Campów. Z uwagi na rekordowe liczby, w tym roku mamy dla Ciebie coś extra:

Możesz otrzymać Złoty Bilet!

Upoważnia on do wejścia na salę z Dyrektorami jako VIP, czyli w pierwszej kolejności, wyposażony w specjalnie dla Ciebie przygotowaną instrukcję wraz z naszymi poradami oraz wskazówkami, jak najlepiej zaprezentować się na rozmowie z Dyrektorem!

Co zrobić, aby otrzymać Złoty Bilet?

1. Zarejestrować się w systemie zgłoszeniowym Camp America (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś)
2. Zarejestrować się na Targi w Krakowie poprzez targowy formularz rejestracyjny
3. Zachęcić kolegę/koleżankę do zarejestrowania się na Targi w Krakowie (UWAGA: osoba ta nie może być jeszcze zarejestrowana w naszym systemie Camp America)
4. Zachęcona przez Was osoba musi podać Wasze imię, nazwisko oraz mail, gdy będzie wypełniała targowy formularz rejestracyjny
Zarówno Ty, jak i osoba zachęcona otrzymacie Złoty Bilet! Dzięki temu będziecie mieli okazję wejść na Targi jako pierwsi. Jest to olbrzymi atut – wystarczy obejrzeć powyższy filmik z poprzednich edycji, aby zobaczyć, jak długa potrafi być kolejka przed salą:-P

Bilety otrzymacie w wersji elektronicznej, do wydrukowania. Instrukcja z poradami i wskazówkami również zostanie do Was wysłana jako PDF w formie elektronicznej.

Warunkiem wejścia na salę wcześniej jest przyjazd na Targi najpóźniej o godzinie 11:00. Wszyscy ze Złotym Biletem będą mieli możliwość wejść do sali targowej przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia!

Zyskaj przewagę nad innymi i zdobądź jako pierwszy miejsce na campie!