Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Praca USA

Nasz program Camp America oferuje wszystkim jego uczestnikom świetną formę poznawania kraju, jaką jest praca USA.Organizowany jest od 36 lat pod patronatem Amerykańskiego Instytutu Studiów Zagranicznych, który zapewnia uczestnikom całodobową opiekę od początku do końca wymiany. Dzięki temu zapewnione są w pełni profesjonalnie wszystkie elementy programu: wyjazd, praca USA oraz bezpieczeństwo 24h/dobę.

Tysiące studentów z kilkudziesięciu krajów świata, w tym ogromna liczba Polaków, co roku korzystają z programu Camp America. Praca USA to najlepszy sposób na poznanie życia prostych obywateli  Ameryki. Przenikając w ich społeczeństwo i stając się jedną z komórek organizmu jakim jest ich państwo, poznajemy jego działanie od środka. A co najważniejsze tylko z nami praca USA będzie w 100% pewna i bezpieczna.

Program wymiany opiera się na "exchange visitor visa" - wizie J-1 uczestnika programu wymiany kulturalnej, bez której praca USA byłaby niemożliwa. Dzięki temu, że nie jest to jednak ani wiza pracownicza, ani studencka, ani turystyczna praca USA dla studentów staje się realna.

Nie zajmujemy się żadnymi pobocznymi sprawami, jak praca poza Stanami Zjednoczonymi, wyjazdy turystyczne lub szkoły językowe. Skupiamy się tylko na programie Camp America - tym co robimy najlepiej.

Koniecznie skorzystaj z tej jedynej w swoim rodzaju oferty, nierozerwalnie złączonej z naszym czterdziestoletnim doświadczeniem!

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom