Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Praca w USA

Jedną z możliwości jakie niesie nasz program Camp America jest praca w USA. Działa on od 36 lat organizowany przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych, który zapewnia uczestnikom całodobową opiekę od początku do końca wymiany. Dzięki temu zapewnione są w pełni profesjonalnie wszystkie elementy programu: wyjazd, praca w USA, a wszystko to okraszone przymiotnikiem bezpieczny.

Studentci z kilkudziesięciu krajów świata i ogromna liczba Polaków, co roku biorą udział w programie Camp America. Praca w USA to najlepszy sposób na poznanie codziennego życia Amerykanów. W ten sposób przenikamy w ich społeczeństwo stając się jedną z komórek organizmu jakim jest ich państwo. Poznajemy jego działanie od środka. Co więcej tylko z nami taka praca w USA będzie w 100% pewna i bezpieczna.

Wymiana opiera się na wizie J-1. Jest to tzw. "exchange visitor visa" - wiza uczestnika programu wymiany kulturalnej, bez której praca w USA byłaby nierealna. Nie jest to wiza pracownicza, studencka ani turystyczna, ale dzięki niej możliwa jest wakacyjna praca w USA dla studentów.

Skupiamy się tylko na tym, co umiemy robić najlepiej - na programie Camp America. Nie zajmujemy się żadnymi pobocznymi sprawami, jak szkoły językowe, wyjazdy turystyczne albo praca poza USA.

Pamiętaj: cały nasz czas i czterdziestoletnie doświadczenie przeznaczone są dla Ciebie!

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom