Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Praca wakacyjna

Praca wakacyjna w USA to coś, czego szukasz? Świetnie trafiłeś - Camp America spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Od 36 lat Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych organizuje program studenckiej wymiany, w którym legalna praca wakacyjna w USA łączy się z wyjazdem wakacyjnym na zasadach Work and Travel. AISZ zapewnia uczestnikom całodobową opiekę przez cały czas trwania wymiany. Dzięki temu zapewnione są w pełni bezpiecznie i profesjonalnie zarówno wyjazd, jak i praca wakacyjna w USA.

Tysiące studentów z kilkudziesięciu krajów świata, w tym ogromna liczba Polaków, co roku korzystają z programu Camp America. Praca wakacyjna w USA to najlepszy sposób na przeniknięcie w społeczeństwo i dokładne poznanie zależności łączących obywatela i państwo. Jest to najszybszy i najefektywniejszy sposób zrozumienia prostych zasad kierujących Ameryką. Najważniejsze jest oczywiście to, że tylko z nami praca wakacyjna w USA będzie pewna i bezpieczna.

Camp America opiera się o wizę uczestnika programu wymiany kulturalnej (tzw. "exchange visitor visa"), znanej jako wiza J-1. Nie jest to wiza dla pracowników, studentów, ani turystów. Jest to specjalna wiza dla programu Work&Travel, dzięki której praca wakacyjna staje się możliwa.

To tylko zarys programu Camp America. Jego dokładny opis znajduje się na naszej stronie. Jeśliby powstały jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Zapraszamy do współpracy.

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom