Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Słowa kluczowe:dokumenty,opłaty,procedura

Prosta procedura

Krok 1 - Rejestracja

Zarejestruj się w systemie zgłoszeniowym Camp America, klikając na dowolny link "zgłoś się" i postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się ze swoim konsultantem lub dokładnie sprawdź, co na temat danej kwestii mówi dodatkowa instrukcja w pdf.

Krok 2 - Spotkanie

Wnieś pierwszą opłatę i umów się na spotkanie z konsultantem. Na spotkaniu opowiesz konsultantowi o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i zainteresowaniach. Przy okazji zaprezentujesz swój angielski. Będzie to również okazja do zadawania nurtujących Cię pytań!

Krok 3 - Dokumenty

Wypełnij do końca formularz zgłoszeniowy online zgodnie z poradami i sugestiami konsultanta. Zgromadź dokumenty towarzyszące (2 referencje i zaświadczenie o niekaralności) i wyślij je do naszego biura na adres: Camp America, American Institute for Foreign Study, ul. Wierzbowa 9/11 p. 315, 00-094 Warszawa. Po otrzymaniu i zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia Camp America może rozpocząć poszukiwania campu/resortu dla Ciebie. Procedurę tę uruchomisz poprzez wniesienie drugiej opłaty.

Krok 4 - Placement, wiza i bilet!

Gdy nasze biuro w USA znajdzie miejsce dla Ciebie, na Twoim koncie pojawią się szczegółowe informacje dotyczące Twojego miejsca campu. Gratulujemy! Oznacza to, że przyjęto Cię do programu i że...  jedziesz do USA! Dokonanie trzeciej płatności uruchomi proces wizowy oraz procedurę rezerwacji lotów dla Ciebie. O wszystkich szczegółach poinformujemy Cię za pośrednictwem Twojego konta. Gdy zbliży się dzień wylotu - pakuj się i przybywaj na lotnisko, resztą zajmiemy się my!
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom