Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Słowa kluczowe:korzyści,relacje

Twoje korzyści

Korzyść najbardziej oczywista...

Małym kosztem zobaczysz na własne oczy jeden z najpiękniejszych i najciekawszych krajów świata. Pewien przedsmak (bardzo niedoskonały) daje nam wirtualna wycieczka po USA, do której obejrzenia serdecznie zapraszamy. Nowe zdjęcia dodawane są niemal każdego dnia - warto powracać co jakiś czas! Jednak naprawdę "złapiesz bakcyla", gdy zaczniesz samodzielnie zwiedzać Amerykę. Takich wrażeń po prostu nie sposób zapomnieć, a całkiem niemało wydarzy się już na campie!

Punkt w CV

Wyjazd do USA to wyzwanie dużo większe, niż wycieczka po Europie.  Camp America pomoże Ci je podjąć i zdobyć unikalne doświadczenie, które wywrze wrażenie na większości Twoich pracodawców. Uczestnicząc w Camp America inwestujesz w siebie i jest to inwestycja, która będzie procentować przez długie lata. Współpracując z Camp America, inwestujesz jeszcze lepiej! Dowiedz się więcej...

Język

Codzienny kontakt z Native Speakers to niezliczone godziny konwersacji. Na niektórych campach dodatkowo organizowane są zajęcia z języka angielskiego. Przez wiele tygodni pobytu angielski będzie Twoim pierwszym językiem. Wrócisz do Polski mówiąc lepiej!

Kontakty

Poznasz dziesiątki nowych osób, zarówno obywateli USA, jak i wielu innych krajów świata, czasami niezwykle egzotycznych. Kontakty te, początkowo głównie towarzyskie, w przyszłości mogą pomóc Ci w wielu sytuacjach, zwłaszcza karierze zawodowej. Camp America to sposób na szybkie zbudowanie pokaźnego "kapitału społecznego" - pamiętaj więc, aby wykorzystać tę ogromną szansę. Po prostu nawiązuj przyjaźnie na campie! Ostrzegamy jednak - w Ameryce można się też poważnie... zakochać! ;-)

Energia i optymizm!

Wielu twierdzi, że jest to najlepszy prezent, jaki otrzymujesz od Stanów Zjednoczonych. Jest to kraj, który po prostu "pozytywnie nakręca". Wracając z USA wiele osób wyraźnie odczuwa, że zaszła w nich wyraźna odmiana -  patrzą teraz w życie z optymizmem i wierzą w swoje siły!
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom