Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Work and Travel = Cultural Exchange

Work and Travel = Cultural Exchange

Work and Travel to popularna nazwa największej grupy programów wymiany kulturalnej w Stanach Zjednoczonych. Najpowszechniej znanym programem Work and Travel jest właśnie Camp America, program przeznaczony zwłaszcza dla osób jadących do USA pierwszy raz.

Nie martwisz się o nic!

W "bezpiecznej opcji work and travel", jak niektórzy nazywają Camp America, uczestnik pozostaje pod opieką organizatora od chwili zgłoszenia się w Polsce do momentu zakończenia uczestnictwa w programie. Bezpłatny lot, odbiór z lotniska, miejsce na campie, kieszonkowe, bezpłatne utrzymanie i wyżywienie gwarantowane są kontraktem zawartym bezpośrednio z Camp America. Niski wkład własny sprawia więc, że ryzyko finansowe ze strony Uczestnika praktycznie nie istnieje. Uczestnik ma ponadto zapewnione podwójne "Orientation", czyli specjalne szkolenie dotyczące uczestnictwa w programie: przed wylotem z Polski oraz po przyjeździe na camp. Program nadzoruje Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych i zapewnia Camp America środki na pełnozakresową obsługę uczestników.

Work and... Travel!

Po zakończeniu pracy na campie nadchodzi czas na podróże. Otrzymujesz kieszonkowe, wiesz już, jak poruszać się w Ameryce, czujesz się więc pewniej i masz wielu nowych przyjaciół, wspólnie z którymi możesz zwiedzać USA i realizować swoje najprawdziwsze "amerykańskie marzenie". Witaj Przygodo!



Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom