Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Work and Travel

Camp America jest najsłynniejszym na świecie międzynarodowym programem wymiany działającym na zasadach Work and Travel. Jest organizowany od 36 lat przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych.

Work and Travel polega na organizacji wymiany łączącej wakacje z możliwością legalnej pracy. W Camp America co roku biorą udział tysiące studentów z kilkudziesięciu krajów świata, w tym ogromna liczba studentów z Polski. Dla nich wszystkich Work and Travel to okazja na doskonałe poznanie życia zwykłych ludzi w USA, a dla niektórych staje się to największą wakacyjną przygodą w życiu.

Program Camp America oparty jest o wizę typu J-1. Jest to tzw. "exchange visitor visa" - wiza uczestnika programu wymiany kulturalnej. Nie jest to wiza pracownicza, studencka ani turystyczna, ale dzięki niej możliwa jest praca wakacyjna w USA dla studentów.

Popularność programu Work and Travel w Camp America leży nie tylko w fakcie, że dzięki niemu umożliwe jest spędzenie wakacji, praca w USA i poznanie amerykańskiego życia od niezwykle ciekawej strony. Camp America daje przede wszystkim olbrzymie poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że w żadnym przypadku nie zostanie się pozostawionym samemu sobie. Work and Travel działa bez pośredników - każdym uczestnikiem zajmuje się od początku do końca ta sama organizacja: Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych.

Jeśli zainteresowałeś się wyjazdem typu Work and Travel to powinieneś wybrać właśnie nas - Camp America!

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom