Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Work Travel

Najsłynniejszym na świecie międzynarodowym programem wymiany działającym na zasadach Work Travel jest Camp America. Jest organizowany od 36 lat przez Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych.

Work Travel to wymiana łącząca wakacje z możliwością legalnej pracy. Tysiące studentów z kilkudziesięciu krajów świata, w tym ogromna liczba studentów z Polski, co roku biorą udział w programie Camp America. Okazją na doskonałe poznanie życia zwykłych ludzi w USA, a dla niektórych staje się to największą wakacyjną przygodą w życiu - tym właśnie są programy Work Travel.

Camp America oparty jest o wizę typu J-1 - wizę uczestnika programu wymiany kulturalnej. Dzięki niej możliwa jest praca wakacyjna w USA dla studentów, mimo że nie jest to wiza pracownicza, studencka ani turystyczna.

Work Travel w Camp America jest tak popularny nie tylko przez fakt, że dzięki niemu możliwe jest spędzenie wakacji, praca w USA i poznanie amerykańskiego życia. Daje on przede wszystkim olbrzymie poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że w żadnym przypadku nie zostanie się pozostawionym samemu sobie.

Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych zajmuje się od początku do końca każdym uczestnikiem Work Travel bez żadnych pośredników.

Zainteresowanych wyjazdem typu Work Travel prosimy o odwiedzenie naszej strony w celu uzyskania szerszych informacji.

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom