Camp America
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Work & Travel

Prowadzimy najsłynniejszy na świecie międzynarodowy program wymiany działający na zasadach Work&Travel. Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych organizuje Camp America od 36 lat, nabrawszy w tym olbrzymiego doświadczenia.

Wymiana łącząca wakacje z możliwością legalnej pracy - to właśnie jest Work&Travel. Studentci z kilkudziesięciu krajów świata i ogromna liczba Polaków, co roku biorą udział w programie Camp America. Work&Travel jest świetną okazją na poznanie życia zwykłych ludzi w USA, dla niektórych nawet staje się to największą wakacyjną przygodą w życiu.

Camp America opiera się na wizie uczestnika programu wymiany kulturalnej - wizie J-1. Dzięki temu praca wakacyjna w USA dla studentów, mimo że nie jest to wiza pracownicza, studencka ani turystyczna staje się możliwa.

Programy typu Work&Travel są tak popularny dzięki olbrzymiemu poczuciu bezpieczeństwa oraz pewnośći, że w żadnym przypadku nie zostanie się pozostawionym samemu sobie. To bardzo ważne przy spędzeniu wakacji, pracy w USA.

Opiekę uczestnikom Work&Travel zapewnia bezpośrednio Amerykański Instytut Studiów Zagranicznych zajmujący się od początku do końca każdym podopiecznym.

Wszystkich chętnych bądź zainteresowanych wyjazdem typu Work&Travel zapraszamy do współpracy.

Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom