Jak wyjechać

Poznaj prostą procedurę, która w kilku krokach opisuje wyjazd.
scroll

1. Rejestracja

Zarejestruj się w systemie zgłoszeniowym Camp America, klikając na dowolny link "zgłoś się" i postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się ze swoim konsultantem lub dokładnie sprawdź, co na temat danej kwestii mówi dodatkowa instrukcja w pdf.

2. Spotkanie

Wnieś pierwszą opłatę i umów się na spotkanie z konsultantem. Na spotkaniu opowiesz konsultantowi o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i zainteresowaniach. Przy okazji zaprezentujesz swój angielski. Będzie to również okazja do zadawania nurtujących Cię pytań!

3. Dokumenty

Wypełnij do końca formularz zgłoszeniowy online zgodnie z poradami i sugestiami konsultanta. Zgromadź dokumenty towarzyszące (2 referencje i zaświadczenie o niekaralności) i wyślij je do naszego biura na adres: Camp America, American Institute for Foreign Study, ul. Wierzbowa 9/11 p. 315, 00-094 Warszawa. Po otrzymaniu i zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia Camp America może rozpocząć poszukiwania campu/resortu dla Ciebie. Procedurę tę uruchomisz poprzez wniesienie drugiej opłaty.

4. Placement, wiza i bilet!

Gdy nasze biuro w USA znajdzie miejsce dla Ciebie, na Twoim koncie pojawią się szczegółowe informacje dotyczące Twojego miejsca campu. Gratulujemy! Oznacza to, że przyjęto Cię do programu i że... jedziesz do USA! Dokonanie trzeciej płatności uruchomi proces wizowy oraz procedurę rezerwacji lotów dla Ciebie. O wszystkich szczegółach poinformujemy Cię za pośrednictwem Twojego konta. Gdy zbliży się dzień wylotu - pakuj się i przybywaj na lotnisko, resztą zajmiemy się my!