Opinie o Camp America

Poznaj opinie uczestników
scroll

Michał Morawski

Dzięki Camp America spełniłem swoje największe i najdłuższe marzenie o wyjeździe do USA. Od zawsze chciałem to zrobić, ale nigdy nie umiałem odpowiednio tego zorganizować. Camp America oferuje prostą ofertę, pomaga w przejściu przez cały proces i w załatwianiu formalności (co dla mnie na początku było największym wyzwaniem ;) ) i wszystko to w niskiej cenie! Uważam, że program Camp America daje niesamowitą możliwość na doznanie amerykańskiej kultury od środka jakim jest camp!

Agnieszka Łyżnicka

Tylko dzięki wsparciu, które otrzymałam od biura Camp America w Warszawie spełniłam swoje największe marzenie o wyjeździe do USA! Dziewczyny z biura miały ogromną cierpliwość do miliona moich pytań i decydując się na udział w programie byłam spokojna bo wiedziałam, że zawsze mogę prosić o pomoc! Dodatkowo przedstawiciele Camp America to ludzie, którzy sami brali udział w programie, więc widziałam że naprawdę rozumieją moje potrzeby! Zaangażowanie w pracę, profesjonalizm i pasja a do tego bardzo miły kontakt z biurem w Warszawie to powody dla, których już pięciokrotnie wybierałam Camp America! Dziękuję!

Michał Sigel

Na program organizowany przez Camp America wyjechałem jako drugi w rodzinie. Mimo 10-letniej różnicy, wciąż mogłem doświadczyć pełnego profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do aplikanta na tym samym, wysokim poziomie co mój brat. Przejście przez całą procedurę okazało się łatwe i bezstresowe, a sam wyjazd przeszedł moje najśmielsze oczekiwania pod względem pozytywnych doświadczeń i świetnego klimatu. Bez wątpienia poleciłbym organizację Camp America każdemu zainteresowanemu.

Aleksandra Rosada

Decydując się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych szukałam organizacji, która najlepiej zaopiekuje się moją osobą. Postanowiłam zaufać Camp America, organizacji, która już wtedy miała dobre opinie od zadowolonych uczestników. W każdym momencie wątpliwości moja konsultantka oraz biuro Camp America służyło swoją pomocą i wiedzą. Wybór Camp America na wyjazd do USA do wakacyjnej pracy był moim ogromnym strzałem w dziesiątkę i nie zamieniłabym CA na nic innego :)

Alicja Hornung

Świetna organizacja! Bardzo dbają o uczestników, czułam się zaopiekowania od początku procesu aplikacji aż do powrotu do Polski. Pomogli również przygotować się do wyjazdu, dzięki czemu nic mnie nie zaskoczyło! Każdemu polecam!

Katarzyna Krawczyńska

Zespół Camp America jest suuuuper pomocny i ma niezwykłą cierpliwość w odpowiadaniu na wszelkie pytania. W programie brałam udział 3 razy i nie wyobrażam sobie wyjazdu z inną firmą :) Poza tym Camp America pośredniczy w najcięższych sprawach jak uzyskanie wizy czy kupno biletów lotniczych. Co niezwykle ułatwia przygotowanie całego wyjazdu! Prócz tego każdy uczestnik ma własnego opiekuna-konsultanta, który służy pomocą niemal non-stop ;)

Szymon Śliwiński

Camp America to organizacja umożliwiająca wymianę kulturową, dzięki której w łatwy sposób wyjedziesz do Stanów i przeżyjesz wakacje życia - to jednak dość oczywiste stwierdzenie :) . Jak zatem trafniej opisać CA? Camp America to coś więcej, to grupa fantastycznych ludzi, otwartych, pełnych szacunku wobec drugiego człowieka, której naprawdę zależy byś przeżył niesamowite wakacje, które pozostaną w pamięci na zawsze. Nie zawaham się użyć stwierdzenia - Camp America zmienia życie, zaraża pozytywną energią, sprawia, że się uśmiechasz, poznajesz inne spojrzenie na świat i wykorzystujesz je w dalszych etapach życia. Właśnie dlatego jestem w CA już ósmy rok!

Martyna Górna

Już na samym początku mojej przygody z Camp America doszłam do wniosku, że nie mogłabym trafić w lepsze ręce! Ekipa CA ciężko pracuje nad tym, aby jak największej liczbie osób udało się spełnić marzenia. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie biura. Jako aplikant zadawałam wiele pytań i za każdym razem otrzymywałam błyskawiczną odpowiedź, za co jestem ogromnie wdzięczna. Szczerze polecam wylot z Camp America - dla nich nie ma rzeczy niemożliwych!

Edyta Jędrzejewska

Dzięki Camp America spędziłam niesamowite wakacje, a proces rekrutacyjny wcale nie był tak skomplikowany, jak wydawało się na początku. Camp America szybko odpowiadało na moje pytania, a dzięki dobrej organizacji i długoletniemu doświadczeniu biura Camp America od samego początku mojej przygody czułam się bezpiecznie. Bez wahania mogę polecić każdemu wyjazdy z CA!

Ewa Olbratowska

Jeśli miałabym podać jedną najbardziej charakterystyczną cechę Camp America, to postawiłabym na indywidualne podejście do aplikantów. Sama wyjeżdżając na camp 3 razy z rzędu, co roku mam tysiące pytań związanych z różnymi indywidualnymi kwestiami i muszę przyznać, że za każdym razem ekipa Camp America pomogła mi znaleźć na nie odpowiedź! Doświadczenie, ogrom wiedzy zebranej na przestrzeni lat, rzetelność i pozytywne podejście konsultantów Camp America z pewnością zapewniają komfort wszystkim podekscytowanym, ale nieco przerażonym uczestnikom programu, chcącym spełnić swój American Dream! Serdecznie polecam!!!

Joanna Kiersnowska

Wybrałam Camp America, ponieważ agencja wzbudziła moje zaufanie. Wyróżniali się na rynku nie tylko dobrą ceną, ale przede wszystkim pozytywnymi opiniami w internecie. Kontakt zarówno z moją konsultantką jak i osobami z biura w Warszawie był zawsze profesjonalny, ale przede wszystkim miły, dlatego nie bałam się zadawać pytań. Wszystkie moje wątpliwości zawsze traktowano poważnie, a odpowiedź przychodziła błyskawicznie.

Melania Bzowska

Camp America to jedna z najcudowniejszych rzeczy jaka mi się przytrafiła :-) Program, który pozwolił mi spełnić marzenia o USA, które zawsze wydawały się tak odległe. Dzięki niemu uwierzyłam bardziej w swoje możliwości, poznałam wspaniałych ludzi i zobaczyłam miejsca nie z tej ziemi.
A wszystko to załatwione w miłej atmosferze i z ogromnym wsparciem ze strony organizacji, dzięki czemu czułam się pewnie i spokojnie. I moja rodzina też ... ;-)