Przyjdź na spotkanie

Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się więcej
na temat programu Camp America!
scroll

Zapisz się na spotkanie informacyjne Camp America!

Nasze spotkania prowadzone są przez byłych uczestników programów organizowanych przez American Institute For Foreign Study. Nasz konsultant opowie Ci o zasadach programu, wymaganiach, procedurze aplikacyjnej oraz przygodzie, jaka czeka Cię w USA!
Spotkanie jest całkowicie bezpłatne oraz do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest ono świetną okazją, aby przekonać się, czy program Camp America to dobry wybór dla Ciebie!
Jeżeli nie widzisz na liście spotkania odbywającego się w Twojej okolicy, napisz do nas na adres: help@campamerica.pl – chętnie skontaktujemy Cię z konsultantem, który spotka się z Tobą w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest American Institute for Foreign Study (UK) Ltd., 37 Queen’s Gate, SW7 5HR Londyn, Wielka Brytania (dalej AIFS), który jest zarejestrowany w brytyjskim Biurze Komisarza ds. Informacji pod numerem Z6393161. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania z Pani/Pana danymi osobowymi w procesie rekrutacyjnym do programów AIFS znajdują się w dokumentach: Umowa Uczestnictwa w Programie Wymiany Kulturalnej oraz w Polityce Prywatności Camp America (patrz zakładka „Dokumenty”).

Dziękujemy za rejestrację.

Szczegóły spotkania otrzymasz na podany adres e-mail.

Proszę poprawnie wypełnić wszystkie obowiązkowe pola!