Twoje korzyści

scroll

Twoje korzyści

Małym kosztem zobaczysz na własne oczy jeden z najpiękniejszych i najciekawszych krajów świata. Staramy się na bieżąco dodawać nowe zdjęcia – warto powracać co jakiś czas! Na pewno tak jak my, „złapiesz bakcyla” gdy zaczniesz samodzielnie zwiedzać Amerykę. Takich wrażeń po prostu nie sposób zapomnieć, a całkiem niemało wydarzy się już na campie!

1. Punkt w CV

Wyjazd do USA to wyzwanie dużo większe, niż wycieczka po Europie. Camp America pomoże Ci je podjąć i zdobyć unikalne doświadczenie, które wywrze wrażenie na większości Twoich pracodawców. Uczestnicząc w Camp America inwestujesz w siebie i jest to inwestycja, która będzie procentować przez długie lata. Współpracując z Camp America, inwestujesz jeszcze lepiej!

2. Język

Codzienny kontakt z Native Speakers to niezliczone godziny konwersacji. Na niektórych campach dodatkowo organizowane są zajęcia z języka angielskiego. Przez wiele tygodni pobytu angielski będzie Twoim pierwszym językiem. Wrócisz do Polski mówiąc lepiej!

3. Kontakty

Poznasz dziesiątki nowych osób, zarówno obywateli USA, jak i wielu innych krajów świata, czasami niezwykle egzotycznych. Kontakty te, początkowo głównie towarzyskie, w przyszłości mogą pomóc Ci w wielu sytuacjach, zwłaszcza karierze zawodowej. Camp America to sposób na szybkie zbudowanie pokaźnego „kapitału społecznego” – pamiętaj więc, aby wykorzystać tę ogromną szansę. Po prostu nawiązuj przyjaźnie na campie! Ostrzegamy jednak – w Ameryce można się też poważnie zakochać!

4. Energia i optymizm!

Wielu twierdzi, że jest to najlepszy prezent, jaki otrzymujesz od Stanów Zjednoczonych. Jest to kraj, który po prostu „pozytywnie nakręca”. Wracając z USA wiele osób wyraźnie odczuwa, że zaszła w nich wyraźna odmiana – patrzą teraz w życie z optymizmem i wierzą w swoje siły!

5. Kieszonkowe

Każdy uczestnik otrzymuje wynagrodzenie, za swoją pracę na campie! Czym jest kieszonkowe?

Jest to przewidziana zasadami programu kwota, która wypłacana jest uczestnikowi jednorazowo w ostatnim dniu podstawowego okresu pracy na campie. Jest to kwota brutto, co oznacza, że camp może potrącić z niej niewielką zaliczkę na podatek. W zależności od stanu, może to być od 0% do ok. 15%. Podatek ten można jednak częściowo odzyskać po powrocie do kraju i otrzymaniu od campu formularza W-2. Można to zrobić samodzielnie lub korzystając z usług wyspecjalizowanych firm zajmujących się zwrotami podatku z zagranicy.

 

UWAGA! Więcej informacji tutaj. PRZECZYTAJ, ABY W PEŁNI ZROZUMIEĆ ZASADY WYPŁATY KIESZONKOWEGO.