scroll
Ciekawostki

Camp America ponownie w Top Ten prestiżowego rankingu The Guardian!

Camp America ponownie w pierwszej dziesiątce! W prestiżowym rankingu The Guardian "Top 300 Employers", w sektorze turystycznym Camp America już od czterech lat zajmuje zaszczytne miejsce obok takich brandów jak Hilton, Marriott International czy Thomas Cook.

Tak cenne jest doświadczenie zdobyte z nami i tak wielkim cieszymy się zaufaniem – pozostaje starać się jeszcze bardziej!
Czołowy brytyjski dziennik „The Guardian” publikuje ranking UK Top 300, prezentujący najlepszych pracodawców roku. Jest to największe takie badanie w Wielkiej Brytanii, prowadzone z co roku udziałem kilkunastu tysięcy studentów i absolwentów. Pod uwagę brane jest szerokie spektrum cech pracodawcy, uwzględniany jest zwłaszcza zakres przydatnych doświadczeń, które można u niego nabyć. Pozycja Camp America w tym rankingu, obok światowej sławy brandów, świadczy o wyjątkowej wartości, jaką otrzymuje uczestnik naszego programu podczas pracy i pobytu w USA. Pozostaje nam starać się jeszcze bardziej, dziękując w ten sposób za zaufanie, którym nas obdarzono.