Camp America
Studenckie wakacje w USA nr 1 w Polsce! Bilet lotniczy, zakwaterowanie i wyżywienie gratis, koszt programu 299 + 399 + 1949 zł (3 raty, cena zawiera ubezpieczenie) plus $ 160 wiza USA - zapraszamy!
Programy Korzyści Jak wyjechać Zgłoś się Pobierz broszurę FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Kontakt Zapisz się i przyjdź na spotkanie informacyjne

Zapisz się na spotkanie informacyjne Camp America!

Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się więcej na temat programu Camp America!

Nasze spotkania prowadzone są przez byłych uczestników programów organizowanych przez American Institute For Foreign Study. Nasz konsultant opowie Ci o zasadach programu, wymaganiach, procedurze aplikacyjnej oraz przygodzie, jaka czeka Cię w USA!

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne oraz do niczego Cię nie zobowiązuje. Jest ono świetną okazją, aby przekonać się, czy program Camp America to dobry wybór dla Ciebie!

Jeżeli nie widzisz na liście spotkania odbywającego się w Twojej okolicy, napisz do nas na adres: help@campamerica.pl – chętnie skontaktujemy Cię z konsultantem, który spotka się z Tobą w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Telefon *
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest American Institiute for Foreign Study (UK) Ltd. z siedzibą w Londynie (SW7 5HR), 37 Queen's Gate, zwany dalej AIFS. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach niezbędnych do procesu rekrutacji do programów wymiany kulturalnej organizowanych przez AIFS, w tym w celach informacyjnych i marketingowych dotyczących tych programów i nie będą udostępniane innym odbiorcom, poza odbiorcami niezbędnymi dla uczestnictwa w tych programach (jak np. linie lotnicze, firmy ubezpieczeniowe, placówki konsularne itp.). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie AIFS danych osobowych jest dobrowolne. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania z Pani/Pana danymi osobowymi w procesie rekrutacyjnym do programów AIFS znajdują się w dokumencie Warunki Uczestnictwa oraz Polityka Prywatności.
Camp America (United Kingdom) Camp America (Australia) Camp America (New Zealand) Camp America (Switzerland) Camp America (Austria) Camp America (Germany)

Work and travel - typy programów | Camp America | Resort America | Zgłoś się! | Twoje konto


American Institute for Foreign Study (UK) Ltd. Registered in England No. 939488 at 37 Queen's Gate, London SW7 5HR United Kingdom