scroll

Jeżeli latte, to TYLKO w Nowym Jorku...

Mój Nowy Jork!
Nowy Jork - Stolica Świata, miasto, gdzie nie ma rzeczy, której nie możesz dokonać, tam tworzą się i spełniają marzenia, tam czujesz się jak nowonarodzony, to miasto jest Twoją inspiracją!

W poszukiwaniu możliwości podróży do Nowego Jorku trafiłam na program Camp America. Jak się okazało, była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, która niejednokrotnie była dla mnie motywatorem do dalszego działania – i dalej jest!

Jeżeli tak samo, jak ja, naoglądałeś się za dużo „Friendsów” i pragniesz napić się latte w jednej z nowojorskich kawiarni, a do tego jesteś spragniony nowych wyzwań, które dadzą Ci mnóstwo doświadczeń i niezliczone opowieści dla potomnych 😉 (i to zaledwie w przeciągu jednych wakacji!), nie ma innej opcji – musisz zgłosić się do Camp America już DZIŚ! Nie żartuję – panuje tu zasada „kto pierwszy, ten lepszy”;-).

P.S. Wiadomość dla lodożerców. Jak już będziecie w Stanach, koniecznie spróbujcie lodów „Ben & Jerry’s”! Tego smaku nie da się opisać, tego trzeba spróbować! Pozdrawiam i zapraszam, dołączcie do nas!

Autor: Milena  (Koszalin)