scroll
News

Promocja „Super Early Bird” tylko do 30 września!

Dla wszystkich, którzy wykażą się szybkim refleksem - specjalna oferta promocyjna 1797 zł za cały program - i to w trzech ratach! Bilet lotniczy, mieszkanie i wyżywienie gratis.

Jeżeli zgłaszasz się do programu Camp America po raz pierwszy, możesz skorzystać ze specjalnej dodatkowej promocji „Super Early Bird” i zagwarantować sobie cenę programu 1797 zł! (lot gratis!). Spełnić musisz jednak następujące warunki:

– niezwłoczna rejestracja i pierwsza wpłata (299 zł) – NIE PÓŹNIEJ, NIŻ 30 WRZEŚNIA!
– przejście rozmowy konsultacyjnej z autoryzowanym konsultantem Camp America w ciągu max. 7 dni po dokonaniu wpłaty pierwszej raty
– uzupełnienie i wysłanie formularzy online na koncie uczestnika w ciągu max. 7 dni po rozmowie
– dostarczenie wymaganych dokumentów (referencje i zaświadczenie z KRK) w ciągu max. 7 dni po wysłaniu formularzy zgłoszeniowych

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, pomoże Ci je rozwiać Twój konsultant. Jeśli nie – wypełnij teraz wstępny formularz zgłoszeniowy, dokonaj wpłaty pierwszej raty 299 PLN poprzez swoje konto uczestnika i umów się na rozmowę ze swoim konsultantem tak, abyś zdążył(a) dokończyć wszystkich formalności w wymaganym czasie. Standardowa cena programu wynosi 2647 złotych, zgłaszając się teraz oszczędzasz więc 850 PLN!

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań możesz również pisać do nas na: help@campamerica.pl.