scroll
News

Zgłaszając się właśnie teraz zwiększasz swoje szanse na wyjazd!

Zasada jest prosta: im wcześniej się zgłaszasz, tym więcej czasu mają dyrektorzy campów na rozpatrzenie Twojego zgłoszenia!

Zgłoś się tak wcześnie, jak tylko możesz. Liczy się dosłownie każdy dzień – kto wie, czy właśnie jutro ktoś inny nie zajmie Twojego wymarzonego miejsca na campie? Do Camp America zgłaszają się dziesiątki tysięcy osób z całego świata, panuje więc ostra konkurencja i nie wszyscy dostają się za pierwszym podejściem.

Nauczeni doświadczeniem radzimy więc: zarejestruj się i przejdź rozmowę z konsultantem jak najszybciej możesz, a wówczas nie tylko zmniejszysz swój „przedwyjazdowy stres”, ale również dostaniesz możliwość udziału w naszych słynnych styczniowych Targach, a co za tym idzie – maksymalnie zwiększysz swoje szanse na wyjazd. Gorąco zachęcamy – nie wahaj się, lecz zgłoś się jak najszybciej – najlepiej dosłownie teraz! Pamiętaj, że w mało prawdopodobnym przypadku, gdyby nie znalazło się dla Ciebie miejsce na campie, wszystkie opłaty zostaną Ci zwrócone. Jeśli masz pytania – pisz na help@campamerica.pl lub dzwoń pod 22 826-7147 (pn-pt od 10 do 17), ale przede wszystkim – działaj szybko!