scroll
News

„Busem przez Świat” ponownie na Targach Camp America!

Znajdź swój wymarzony camp na naszych Targach i przy okazji posłuchaj inspirującej prelekcji podróżniczej naszych Gości Specjalnych!

Karol i Ola Lewandowscy, prowadzący kanał „Busem przez Świat”, mają za sobą tysiące pokonanych kilometrów na pięciu kontynentach. Są oni jednymi z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów, a na Targach Camp America poprowadzą prelekcję pod tytułem „Route 66 i sposoby na tanie podróżowanie po USA”. Będzie to niezwykle interesujący wykład, zwłaszcza dla osób, które po zakończeniu campu chcą wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych. Po wykładzie zaś będziesz mógł wygrać lub zakupić ich wspaniałe, praktyczne książki, a także porozmawiać z nimi, o czym zechcesz! Może nawet pozwolą Ci zajrzeć do busa…

Nie przegap tego! Prelekcja rozpocznie się o godzinie 12.30, tuż przed otwarciem Targów.

A po prelekcji…

…spotkaj się z potencjalnymi pracodawcami z USA i znajdź swój wymarzony camp! Zdziwisz się, jakie to proste: jedna krótka rozmowa i… jedziesz na wakacje do USA. Koniecznie weź ze sobą koleżankę lub kolegę, a może uda Wam się wyjechać razem! Właśnie na Targach macie możliwość znaleźć wspólne miejsce pracy.

Targi Camp America odbędą się 24 lutego 2020 roku w Warszawie, w Hotelu Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2. Oficjalne otwarcie targów jest o godz. 14.00. Targi z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a liczba miejsc jest ograniczona – nie zastanawiaj się więc dwa razy, lecz już dziś zapisz się w naszym systemie rejestracyjnym! Następnie zaś po prostu przyjedź na 12.30 do hotelu Sheraton w poniedziałek 24 lutego.

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z wszystkim materiałami dotyczącymi Targów na naszej stronie internetowej i naszych social mediach.

Do zobaczenia w Warszawie!