scroll
News

Kim jest konsultant Camp America?

Konsultanci Camp America to solidna ekipa wyjątkowych ludzi, którzy za oceanem spełnili swoje marzenia oraz zdobyli doświadczenie, którym chcieliby się z Tobą podzielić! Otrzymasz od nich pomoc na każdym etapie aplikowania do programu!

Rejestrując się do programu to Ty dokonujesz wyboru konsultanta, który będzie towarzyszył Ci podczas całej procedury aplikacyjnej.

Każdy nasz konsultant to były uczestnik programu, który kiedyś tak jak Ty chciał przeżyć przygodę życia z Camp America. Dzięki temu odpowie na każde Twoje pytania dotyczące aplikacji, pracy na campie oraz podróży po USA. Otrzymasz od niego pomoc na każdym etapie aplikowania do programu Camp America – od wstępnej rejestracji, po Twój bezpieczny powrót do domu.

Konsultant Camp America szczegółowo wyjaśni Ci:
– jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć udział w programie
– jak dobrze uzupełnić aplikację na program, aby była atrakcyjna dla dyrektorów campów
– w jakim terminie oraz jakie dokumenty musisz dostarczyć do biura Camp America w Warszawie
– jak przygotować się do wyjazdu do USA oraz co zabrać ze sobą na camp
– jak zorganizować swoje podróże po Stanach po zakończonej pracy na campie

Ponadto, gdy dokonasz wyboru konsultanta, będziesz mógł umówić się z nim na Interview. (Nie stresuj się! Każdy nasz konsultant  zrobi wszystko, aby pomóc Ci spełnić marzenia o wyjeździe do USA!)

Czym jest Interview? Kliknij tutaj i dowiedz się jak przebiega rozmowa z konsultantem oraz jak się do niej przygotować.

Jak wybrać swojego konsultanta? Listę konsultantów znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z wybranym przez siebie konsultantem ze swojego miasta i zapytaj go o wszystko co jest dla Ciebie ważne. Z pewnością otrzymasz odpowiedzi, których szukasz.