scroll
Blog

Lokalizacja campów – oto co oferuje Ameryka!

Stany Zjednoczone to kraj niezwykle zróżnicowany pod względem krajobrazu. Dzięki temu każdy znajdzie w nim coś dla siebie! Dlaczego nie warto więc wybierać campu pod względem jego lokalizacji? Odpowiedź jest prosta!

Swoją przygodę w USA warto rozpocząć od mniej turystycznych miejsc, aby zobaczyć jak najwięcej i poznać Amerykę „od kuchni”. To właśnie może Ci się udać, jeśli wybierzesz pracę na campie, który oddalony jest od najpopularniejszych punktów turystycznych.

Pracując na campie nie tylko odetniesz się od codzienności, ale przede wszystkim będziesz mieć okazję do tego, aby odpocząć wśród natury oraz zwiedzić to co najbardziej amerykańskie.

Zielona Pensylwania, pełne jezior Michigan czy urokliwa Karolina Północna… To właśnie w mniej turystycznych stanach i miejscowościach, które znajdują się w obrębie campów dostrzeżesz różnicę między USA a Europą oraz na własne oczy zobaczysz jak żyją Amerykanie!

W Nowym Jorku, Kalifornii czy na Florydzie dostęp do prawdziwej kultury USA jest ograniczony. Zaufaj nam! To co nieznane będzie dla Ciebie większą atrakcją niż kultowe miejsca z filmów.

Wybierając swoje wakacyjne miejsce pracy w USA tylko na podstawie jego lokalizacji, możesz odrzucić naprawdę atrakcyjny camp. Przecież i tak zwiedzisz swoje wymarzone miejsca w USA po zakończonej na nim pracy.

Pracując na campie z dala od dużych miast, nie tylko zrelaksujesz się w cichym, naturalnym środowisku, ale też zapomnisz o ciągłym sprawdzaniu telefonu i w końcu skupisz się na sobie.
 
Ze względu na to, że campy położone są nad jeziorami lub w lesie, będziesz mógł w wolnym czasie nauczyć się nowych rzeczy, a także skorzystać z wielu atrakcji, jakie zaoferuje Ci Twój amerykański home away from home.

Dzięki temu lepiej poznasz siebie, wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i być może odkryjesz swoje talenty! Na campie będziesz mieć szansę na cywilizacyjny detoks i cieszenie się chwilą. To zdecydowanie sprawi, że swoją przygodę z programem docenisz jeszcze bardziej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o miejscach, w których znajdują się campy? Tutaj znajdziesz opis wszystkich 50 stanów USA oraz dowiesz się co warto w nich zobaczyć.

Nie odkładaj swoich marzeń na później! REKRUTACJA NA PROGRAM TRWA! Zgłoś się już dziś i spędź lato 2024 za oceanem!