scroll
Blog

Ameryka w klimacie surferów #surfervibes

Poczuj klimat #surfervibes. Jeśli lubisz chodzić w japonkach przez cały rok, a Twoją ulubioną fryzurą jest włos czesany wiatrem i morskim powiewem, mamy dla Ciebie listę miejsc, które Cię zainteresują!

W Kalifornii:

Venice Beach to słynne miejsce, gdzie surferzy czują się jak w domu. Możesz tam spędzić dzień na plaży, zrobić zdjęcia ze słynnymi budkami ratowników lub spróbować swoich sił w surfingu lub paddle board. Możesz także wybrać się na przejażdżkę rowerem lub deskorolką.

Santa Monica to miejscowość oddzielna od Los Angeles, ale wiele osób uważa ją za jego część. Możesz tam skorzystać z pięknej, długiej i szerokiej plaży, która ma 3,5 mili długości. Przy plaży znajduje się ścieżka zachęcająca do jazdy na rowerze lub spacerów wzdłuż wybrzeża. Najpopularniejszym miejscem w Santa Monica jest molo – Santa Monica Pier. Jeśli lubisz sushi, spróbuj California Uramaki, rodzaju sushi narodzonego właśnie w tych okolicach. Warto też skosztować tamtejszego przysmaku – Avocado Toast!

Jeśli szukasz spokojniejszych klimatów surferów niż tłoczne okolice Los Angeles, polecamy przejechać się kultową widokową trasą Route 1 i odwiedzić miejsca takie jak Big Sur czy Point Reyes.

 

Na Florydzie:

Miami to miasto nad plażą, gdzie można jednocześnie poczuć atmosferę wielkiego miasta i bawić się na imprezach. Na ulicy Ocean Drive znajdziesz wiele restauracji, barów i hoteli, a atmosfera jest tam wspaniała bez względu na porę dnia czy tygodnia. Warto tam spróbować kubańskiej kuchni i owoców morza. Miami Beach słynie z pięknych plaż i nocnego życia. To popularne miejsce wakacyjne dla celebrytów i ludzi z całego świata, którzy przyjeżdżają tu, aby cieszyć się słonecznym klimatem, plażami i imprezami.

Key West to idealna surferska destynacja i miejsce, gdzie jest ciepło przez cały rok. Miasteczko ma swój unikalny klimat, a lokalni mieszkańcy są bardzo zrelaksowani, co pozwala poczuć, że nikomu się nie spieszy. Wszystko to w otoczeniu bujnej i tropikalnej roślinności oraz kolorowych domków i barów, tworząc klimatyczny nastrój. Na Key West koniecznie spróbuj słynnego ciasta Key Lime oraz świeżego kokosowego mleka.

 

Na wybrzeżu Atlantyckim:

Atlantic City – Nie musisz przylecieć na wybrzeże Pacyfiku, aby poczuć morski klimat i spędzić dzień na plaży. To wszystko możesz znaleźć na wschodnim wybrzeżu w Atlantic City! Choć nazywane jest „małym Vegas”, to nie musisz spędzać całego dnia w kasynie, ponieważ miasto oferuje wiele innych atrakcji. Sprawdź to osobiście!

W Cape May, New Jersey:

Cape May słynie z pięknych plaż i zachowanej historycznej architektury, co czyni to miejsce idealnym dla tych, którzy chcą połączyć wakacje nad morzem z zwiedzaniem historycznego miasta.

Na Outer Banks w Karolinie Północnej:

Outer Banks to miejsce dziewiczej natury, słynące z piękna i jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania surfingu. To również popularne miejsce wakacyjne dla rodzin, które cieszą się plażami i sportami wodnymi.

Na drugim końcu świata – w raju! 😉

Hawaje to miejsce, które nie potrzebuje przedstawienia. To raj na ziemi! Symbolizujące Hawaje Waikiki Beach słynie z pięknej pogody, wspaniałych piaszczystych plaż i sportów wodnych. To ulubione miejsce wakacyjne dla surferów, kajakarzy i miłośników plażowego klimatu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie również plażową playlistę! Posłuchaj i poczuj klimat #SurferVibes!

 

Możesz chcesz zobaczyć jakie wskazówki mamy dla #teamnature albo #bigcitiesvibe? 

Chcesz poznać ciekawostki o Kalifronii? Sprawdź je na naszej stronie tutaj.

Może wolisz dowiedzieć się czegoś o Florydzie? Proszę tutaj znajdziesz więcej informacji.

Jeszcze nie masz miejsca w naszym programie? Zapisz się tutaj.