scroll
Blog

Raj na ziemi – witaj w klimacie #teamnature! 

Jeśli cenisz sobie swobodę i wygodę, a najlepiej czujesz się w otoczeniu przyrody, to Ameryka będzie dla Ciebie rajem na ziemi. Witaj w klimacie #teamnature! 

Jeśli cenisz sobie swobodę i wygodę, a najlepiej czujesz się w otoczeniu przyrody, to Ameryka będzie dla Ciebie rajem na ziemi. Witaj w klimacie #teamnature! 

Znajdziesz tam niezliczone parki narodowe, w różnych strefach klimatycznych, z wspaniałą infrastrukturą dla turystów – pola namiotowe, ogniska, a także słynne centra informacyjne, gdzie otrzymasz mapy i sugestie co do tras wycieczek. Bez względu na to, czy masz kilka dni, czy tylko kilka godzin, znajdziesz tam idealną trasę dla siebie.

Nie sposób wymienić wszystkich miejsc, które warto zobaczyć, ale warto zacząć od tych najbardziej znanych:

Grand Canyon National Park jest jednym z najbardziej znanych parków narodowych w USA. Widok z krawędzi Wielkiego Kanionu, który jest zarówno monumentalny, jak i panoramiczny, to doświadczenie, którego nie odda żadne zdjęcie czy wideo – trzeba go przeżyć! Jeśli już będziesz w okolicy, nie przegap darmowych atrakcji, takich jak przystanek nad Horseshoe Bend!

Yellowstone National Park to idealna destynacja dla miłośników różnorodności. Ten park jest wyjątkowy pod względem różnorodności atrakcji. Znajdziesz tu gorące źródła, które znajdują się tysiące stóp nad poziomem morza, jak również sprężone gazy wulkaniczne, które tworzą setki gejzerów, przepiękne górskie widoki, głębokie kaniony, malownicze jeziora oraz stada amerykańskich bizonów.

Bez względu na to, który park narodowy wybierzesz, pamiętaj, aby przeżyć prawdziwe amerykańskie doświadczenie w kempingu. Koniecznie zjedz posiłek przygotowany na ognisku, na przykład klasyczny burger. Na deser polecamy s’mores: słodką kanapkę składającą się z pianki Marshmallow rozpuszczonej nad ogniem i zamkniętej między dwoma herbatnikami z kostką czekolady Hershey’s!

Przygotowaliśmy również playlistę, która pozwoli Ci wczuć się w klimat #TeamNature.

 

 

Możesz chcesz zobaczyć jakie wskazówki mamy dla #surfervibes albo #bigcitiesvibe? 

Chcesz poznać ciekawostki o Idaho? Sprawdź je na naszej stronie tutaj.

Może wolisz dowiedzieć się czegoś o POW WOW?  Proszę tutaj znajdziesz więcej informacji.

Jeszcze nie masz miejsca w naszym programie? Zapisz się tutaj.