scroll
News

Targi Camp America

Przyjedź na Targi Camp America w Warszawie! To już 24 lutego (poniedziałek) 2020, godz. 14.00.

Targi to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby uzyskać miejsce pracy niemalże „od ręki”.

Targi Camp America to najlepszy sposób, aby szybko zapewnić sobie miejsce pracy w USA. Jeśli do tego czasu nie otrzymasz „placementu” poprzez system, przyjedź na Targi i weź sprawy w swoje ręce! To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się ze swoim przyszłym pracodawcą osobiście, a jeżeli na rozmowie przypadniecie sobie do gustu, wówczas podpiszecie kontrakt na miejscu i… Twoje wakacje w USA staną się rzeczywistością!

Zgłoś się!

Jak przebiegają targi?

Jeżeli chcesz wziąć udział w targach – zarejestruj się najpierw w naszym targowym systemie rejestracyjnym. Rejestracja jest obowiązkowa, bez jej dokonania nie można wejść na teren targów. Zarejestrować się muszą wszyscy – zarówno osoby, które zgłosiły się już do programu przez system Camp America, jak i te osoby, które tego nie zrobiły – osoby te prosimy o jak najszybsze, równoległe zgłoszenie się również przez tę stronę i wypełnienie aplikacji, która w formie wydrukowanej będzie niezbędna podczas targów.

UWAGA! Tylko osoby, które otrzymają od nas drogą elektroniczną zaproszenie na targi, będą mogły wejść na ich teren.

Z wydrukowanym ZAPROSZENIEM NA TARGI w ręku, przyjeżdżasz do Warszawy, w poniedziałek 24 lutego 2020, o godz. 14.00 do Sheraton Grand Hotel, który mieści się przy ulicy Bolesława Prusa 2.

Przyjedź wcześniej (o godzinie 12:30), jeżeli chcesz posłuchać inspirującej prelekcji podróżniczej naszych Gości Specjalnych!

Przed wejściem do sali targowej, wręczymy Ci krótki informator, w którym znajdziesz przydatne informacje na temat potrzeb danego campu. Kiedy już dostaniesz szansę na rozmowę z dyrektorem wybranego campu – wszystko w Twoich rękach! Jeśli obie strony zaakceptują siebie nawzajem, Twoja wyprawa do Stanów nabierze tempa… Jeżeli jednak rozmowa nie zakończy się sukcesem, nie poddawaj się! Zawsze możesz spróbować szczęścia przy stanowisku innego campu. Jeżeli otrzymasz miejsce, gratulujemy! Dyrektor campu podpisuje wówczas kontrakt i przekazuje potwierdzenie do Camp America, Ty zaś kierujesz się do następnego pomieszczenia, czyli…

…do „Processing Room”. Tam pracownicy Camp America sprawdzą, czy wszystkim formalnościom stało się zadość oraz poinstruują Cię, co robić dalej. Z reguły sprowadza się to do dostarczenia ew. brakujących dokumentów.

To już koniec! A tak naprawdę również początek niezwykłej przygody. Wracasz do domu wiedząc, że wakacje naprawdę spędzisz w USA. Jeżeli jednak, pomimo starań, nie udało Ci się uzyskać miejsca pracy na Targach, nie zamartwiaj się! Mamy jeszcze wiele czasu, aby zaprezentować Twoje zgłoszenie dziesiątkom campów poprzez nasz elektroniczny system rekrutacyjny. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś swoje wakacje spędził tam, gdzie pragniesz. Do zobaczenia w Stanach!