scroll
News

Zadbaj o swój rozwój osobisty z Camp America!

Podczas programu nie tylko spełnisz swoje marzenia o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, ale przede wszystkim zdobędziesz nowe doświadczenie, rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne i co najważniejsze, wyjdziesz z własnej strefy komfortu. Szczególnie wtedy, jeśli na program wybierasz się bez znajomych, jak większość naszych uczestników. To z pewnością nauczy Cię samodzielności i doda odwagi na przyszłość.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?

1. Międzynarodowe znajomości

Camp America to program wymiany kulturowej, który pozwoli Ci poszerzyć swoje horyzonty i poznać ludzi z wielu różnych krajów na świecie. Dzięki temu, na campie będziesz mieć świetną okazję do tego, aby nawiązać nowe, międzynarodowe przyjaźnie oraz poznać, być może nieznane Ci dotąd, tradycje oraz kultury „od środka”. Z pewnością nie będziesz czuć się samotnie.

W programie co roku bierze udział wiele młodych osób, którzy mają takie same marzenia jak Ty! Bardzo często do USA wybierają się oni w pojedynkę, czego zdecydowanie nie musisz się obawiać.

Nasi uczestnicy najczęściej podróżują po Ameryce z osobami, które poznały na campie lub na naszej polskiej, campowej grupie wsparcia na Facebook’u! W grupie znajdują się tylko te osoby, których wyjazd jest potwierdzony, ponieważ zostały już zatrudnione na campie.
 
Ustalenie Waszych wspólnych planów jest prostsze niż myślisz. Wystarczy jeden post, aby znaleźć swoją ekipę do eksplorowania USA.

2. Wyjątkowy punkt w CV

Wyjazd do USA z programem to dużo większe wyzwanie, niż wycieczka po Europie. Biorąc udział w programie Camp America nauczysz się samodzielności, staniesz się bardziej odpowiedzialny i niezależny, nabierzesz odwagi oraz pewności siebie, a także rozwiniesz swoje umiejętności komunikacyjne.
 
Doświadczenie to da Ci wyjątkowy punkt w CV, który w przyszłości wywrze wrażenie na większości Twoich pracodawców. Uczestnicząc w programie inwestujesz w siebie i jest to inwestycja, która będzie procentować przez długie lata!

3. Język angielski na wyższym poziomie

Czujesz stres podczas porozumiewania się w języku angielskim? Mówienie oraz gramatyka sprawiają, że czujesz się niepewnie? Wyjazd do USA z Camp America pozwoli Ci to zmienić!
 
Podczas programu z pewnością pozbędziesz się uciążliwej bariery językowej, a Twój poziom języka angielskiego poszybuje w górę! Codzienny kontakt z Native Speakers to niezliczone godziny konwersacji, których nie zapewni Ci nawet najlepszy kurs językowy.
 
Przez wiele tygodni pobytu za oceanem, język angielski będzie Twoim pierwszym językiem. Wrócisz więc do Polski mówiąc lepiej!

Zadbaj o swój rozwój osobisty i zgłoś się na program jeszcze dzisiaj! Camp America to pierwszy krok ku wielkiej przygodzie, która pozwoli Ci spełnić marzenia i nie tylko!