scroll
Blog

Uczestnik Camp America gościem podcastu RMF Classic „Ameryka i Ja”

Patryk odbył swój pierwszy lot samolotem właśnie do USA. Dlaczego Ameryka była jego największym marzeniem i jak udało się je spełnić? Zobacz, jak wyglądały początki z programem i dlaczego Patryk zdecydował się na wyjazd na camp do USA aż 3 razy! Posłuchaj podcastu z serii "Ameryka i ja".

Patryk Corso, trzykrotny uczestnik Camp America był gościem Lidii Krawczuk w podcaście RMF Classic z serii „Ameryka i ja”.  Patryk opowiada o swoim doświadczeniu z programem – rekrutacji, pierwszym locie za ocean, pracy na campie, podróżach po USA i różnicach kulturowych. Dlaczego to właśnie programy typu work and travel zainteresowały Patryka i stały się sposobem na spędzanie wakacji w USA? Czym różni się program Campower od programu Counsellor? Co zaskoczyło go w Ameryce i jak wyglądała jego przygoda z Camp America? Koniecznie posłuchajcie na Spotify!

 

Uwaga: Informacje dot. Camp America przedstawione w podcaście są jedynie orientacyjne, zgodne z wiedzą uczestnika. Wszystkie szczegóły dot. rekrutacji i zasad programowych znajdziesz na naszej stronie.